Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Firefox jelszavak visszaállítá...

Firefox jelszavak visszaállítása? A laptopom tönkrement és én bolond módon nem csináltam mostanában semmilyen biztonsági mentést

Figyelt kérdés

Hogyan tudom a régi vincseszterből kimenteni az adatokat.

A Password Exporter -es hozászolásokat olvastam a programot telepítettem de nem tiszta a dolog számomra.

Lepésről-lépésre leírná ezt nekem valaki

(A legfisebb firefox volt telepítve)


Számít hogy az új rendszer már 64-bites?



2013. márc. 7. 06:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

key3.db és a

signons.sqlite

file masolas


Eddig ez a legjobb es legegyszerubb valasz.

Fileok masolasa ennyi.

2014. jún. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Sajnos idővel ez is változik.


Belinkelem, hátha más is elakadt és hasznos lesz, tehát 2018-ban így kell:


A fontos adatok, és azok fájljai


Könyvjelzők, Letöltések és Böngészési előzmények


places.sqlite


Ez a fájl tartalmazza a Firefoxban található összes könyvjelzőt, a letöltött fájlok listáját, és a korábban meglátogatott weboldalakat. Ezzel kapcsolatos további információ a Hogyan használjuk a könyvjelzőket? leírásban olvasható.


favicons.sqlite


Ez a fájl tárolja a weboldalak faviconjait. Ez a legjobb, ha ezt a fájlt is visszaállítja fájl a places.sqlite fájlal együtt.

Jelszavak


A jelszavakat két különböző fájl tárolja, mindkét fájl szükséges:


key4.db - Ez a fájl tárolja a jelszavak kulcsadatbázisát. Az elmentett jelszavak áthelyezéséhez ezt a fájlt a következő fájllal együtt kell átmásolnia.

logins.json - Mentett jelszavak.


Ezzel kapcsolatos további információ a Jelszavak kezelése - megjegyzésük, törlésük és módosításuk a Firefoxban leírásban olvasható.

Weboldal specifikus beállítások


permissions.sqlite


Ez a fájl Firefox-engedélyeket tárolja, amelyek webhelyre lebontva tárolja a beállításokat. Például tárolja azokat a webhelyeket, amelyek engedélyezettek vagy tiltottak a sütik beállításához, bővítmények telepítéséhez, képek megjelenítéséhez, felugró ablakok megjelenítéséhez stb.

Keresőszolgáltatások


search.json.mozlz4


Ez a fájl tárolja a felhasználó által telepített keresőmotorokat. Ezzel kapcsolatos további információ a Keresősáv használata a Firefoxban és a Add or remove a search engine in Firefox leírásban olvasható.

Személyes szótár


persdict.dat


Ez a fájl tárolja a Firefox szótárához hozzáadott egyéni szavakat. Ha soha nem adott hozzá egyéni szót a Firefox szótárhoz, akkor nem lesz ilyen fájl. Ezzel kapcsolatos további információ a Hogyan használjam a Firefox helyesírás-ellenőrzés funkcióját? leírásban olvasható.

Automatikus kiegészítés előzményei


formhistory.sqlite


Ez a fájl megjegyzi, hogy mit keresett a Firefox keresősávban, és milyen információkat írt be a weboldalakon található mezőkbe. Ezzel kapcsolatos további információ a Control whether Firefox automatically fills in forms leírásban olvasható.

Sütik


cookies.sqlite


Sütiket sokféle okból használják a weboldalak, amelyek közül néhány magában foglalja azt is, hogy maradjon bejelentkezve az adott weboldalon, elmentsen minden olyan beállítást, amelyet a webhely lehetővé tett, hogy beállítsa, hitelesítse olyan személyként, aki már korábban meglátogatta az adott webhelyet, stb.

Biztonság tanúsítvány beállításai


cert9.db


Ez a fájl tárolja a biztonsági tanúsítványok beállításait és az összes Firefoxba importált SSL-tanúsítványt.

Fájltípusok és letöltési műveletek


handlers.json


Ez a fájl tárolja a beállításait a Firefox által végzett műveletek során, amikor ismert fájltípusokról van szó, például arról, hogy meg le szeretné e menteni a fájlt vagy megnyitni egy adott alkalmazással. Ezzel kapcsolatos további információ a Change what Firefox does when you click on or download a file leírásban található.

2018. dec. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!