Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet azt megoldani,...

Hogy lehet azt megoldani, hogy a Chrome úgy nézzen ki mint a Firefox, és közben mégis a Chrome dolgozzon?

Figyelt kérdés
Itt az oldalon írták, de nekem nem sikerült. Fordítva találtam rá utalást, Firefox Chrome skinnel.
2009. szept. 30. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Chrome jobb felső sarkában Csavarkulcs, Könyvjelzők és beállítások importálása. Felajánlja a Firefox-ot vagy az IE-t. Válaszd a Firefox-ot, OK és kész.
2009. szept. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Chrome beállítások is nagyon fontosak: jobb felső sarok, Csavarkulcs, Beállítások. Itt állíthatod be, hogy pl. a Mozilla Firefox kezdőlapját töltse be. Nálam ez www.google.com/firefox.
2009. szept. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Sikerült minden amit mondtál, de én arra gondoltam, teljesen úgy fog kinézni mint a Firefox...menüsor, gombok stb. A kezdőoldal, könyvjelzők rendben.
2009. szept. 30. 22:18
 4/11 anonim ***** válasza:
Témákat is letölthetsz, ez most új, vannak már kiegészitők is. Sokkal gyorsabb, kevesebb memória kell hozzá. Egyébként hamarosan (jövőre) lesz Firefox 4.0, külsőre olyan lesz, mint a Chrome most. Ha kisebb teljesítményű a géped, a Chrome a megfelelő böngésző hozzá.
2009. okt. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Állitsd be a Könyvjelzőkezelőt, akkor a leggyakrabban használtakat a Könyvjelzősávba is mentheted, ott lesznek a keresősor alatt. Az oldal tetején a megnyitott oldalak végén van egy +, ha arra kattintasz, a legtöbbször látogatott oldalakat (8) találod ott. Olyan, mint az Operában.
2009. okt. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
THX...
2009. okt. 1. 07:59
 7/11 A kérdező kommentje:
Még1...Nem reagál az Enter leütésre keresésnél, csak ha megnyomom a Keresés gombot, + mindent alá húz íráskor (most is) holott helyesen van írva. Van rá ötleted? Köszi!
2009. okt. 1. 08:50
 8/11 A kérdező kommentje:
Pontosabban, akkor nem reagál az Enterre, ha elnavigálok billentyűvel a "magyar nyelvű oldalak" gombhoz, de a "web" gomb sem müxik...
2009. okt. 1. 09:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Az aláhúzás a helyesírás ellenőrzés. Nyílván így volt beállitva Firefox, amikor importáltál. A másik a Csavarkulcs alatt a Beállítások. Nekem így van: Alapok/Keződoldal megnyitása, Kezdőoldal: Firefox-ból, A motorháztető alatt: mindenhová pipa, alul az Összes cookie engedélyezése. Csavarkulcs alatt: A könyvjelzősáv állandó megjelenítése.
2009. okt. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Entert nem értem. www.google.com/firefox a kezdőlapod? Nekem minden műxik, még Enterrel is, bár legtöbbször az egeret használom. Honnan töltötted le a Chrome-t? Én innen. [link] A másik: nem fontos rendszergazdai oldalról telepiteni, akkor is müxik, ha a felhasználói fiókra töltöd le, nincs a Programok között. Csak éppen korlátozottan. Nálam szabályosan lett telepitve, a rendszergazdai oldalra és meg van osztva. Ha nem Windows a tűzfalad, ott is engedélyeztetni kell. (Nekem ESS 4.0 van).
2009. okt. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!