Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » NVIDIA telepitő sikertelen.320...

Dr. Watson kérdése:

NVIDIA telepitő sikertelen.320.49-es verzió. Ötlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Olyan jellegű problémája lenne egy ismerősömnek,hogy a GeForce 210-es videokártyájához új drivert telepítene,de elakad,és ezt írja ki:Az NVIDIA telepítő sikertelen.320.49-es verziót tenne fel.

Problémák:PhysX rendszerszoftver:nincs telepítve

3D Vision vezértlő illesztőprogi:nincs telepítve

HD Audio-illesztőprogi:nincs telepítve

Grafikus illesztőprogi:sikertelen

NVIDIA GeForce Experience:nincs telepítve

3D Vision illesztőprogi:nincs telepítve

A PhysX és az Experience a szemem előtt lett feltelepítve,de a gép nem csinált semmit,betöltött és kész,se üdvözlés,se új ablakban bármi megnyitása se semmi.A kereső sem találja "őket".Op.rendszer:Win 7,SP1.

Köszi a segítséget!



2013. aug. 1. 16:57
1 2
 1/16 Gábor_79 ***** válasza:
A kártya benne van a támogatott típusok közt - nem néztem.
2013. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen,hülye lenne,ha nem azt a verziót töltötte volna le hozzá,ami a kártyával nem kompatibilis.
2013. aug. 2. 08:13
 3/16 Gábor_79 ***** válasza:

Én is pár napja telepítettem. Ilyen követelmények vannak még, ha ezzel nem találkozott volna:

- GeForce 700, 600 , 500, 400 sorozatúGPU vagy magasabb(asztali és notebook)

- Intel Pentium G Series, Core 2 Duo, Quad, Core i3, i5, i7, illetve AMD Fx, Phenom II, X4, Athlon II Cpu vagy magasabb

- 2 GB rendszer RAM vagy magasabb

- Windows Vista, Windows 7 vagy Windows 8

2013. aug. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Igen,ezekből mind megfelel a követelményeknek.

Proci:(úgy emlékszem):Core 2 Duo E6300

RAM:4GB

És ugye a Win7,SP1 op.rendszer.Minden megfelel,de nem enged.

2013. aug. 3. 11:21
 5/16 Gábor_79 ***** válasza:
Most olvasom újra: GeForce 210 a haverodé, amit fentebb írtam, ott a legkisebb a 400-as sorozat. Lehet, hogy ez lesz a bibi. De nem tudom..
2013. aug. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az konkrét,mivel az nvidia.com-on ezt a drivert írták a frissítéshez...
2013. aug. 3. 20:45
 7/16 A kérdező kommentje:
2013. aug. 4. 08:58
 8/16 Gábor_79 ***** válasza:

Látom. Korábban én is néztem az oldalt. Amit írtam, és mindent kiírtam, azt a NVidia GeForce Experience programból írtam, amit ott felsoroltak. A 'több rendszerkövetelmény megjelenítése' -kor engem ide irányít, ami nem egészen ugyan az, mit mutattál. [link]

Itt csak driverfrissítésekre hívatkozik, segédprogramokra nem.

2013. aug. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen,csak itt nem a segédprogramokról van szó,hanem hogy maga a driver nem megy fel,a fentiekre hivatkozva és azt nem tudjuk,hogy miért.
2013. aug. 4. 13:49
 10/16 A kérdező kommentje:
Szóval nem az Experience-n van a hangsúly,mert azt ki lehet "x"-elni,hogy telepítse-e vagy nem.
2013. aug. 4. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!