Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Menyibe kerülne fenntartani/me...

Menyibe kerülne fenntartani/megvalósítani és fejleszteni egy jó fajta mmo-t?

Figyelt kérdés

Ez az eddigik amiket tervezek:-szép graf

-Szép skillek

-6-8 kaszt

-Magyar szinkron!!!!!!!!!!

-4-5 PvP mód

-Jó kúldi és fizető rendszer

(negattív kommenteket mellőzzűk a véleményekben negatívat elfogadok)???!!!!!



2013. szept. 15. 20:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Először is szerezned kéne egy grafikai motort. Az nem lenne olcsó mulatság, meg ki adná oda? Ingyen egyik fejlesztő sem... Sőt amúgy sem. A magyar szinkront eltudod intézni, ha szólsz pár embernek aki tehetséges, ha színészeket akarsz az sem olcsó. Ezen felül egy viszonylagosan erős internet és szervergép kellene, amit örökké javítani fenntartani és üzemeltetni kéne. Amit írsz szinte lehetetlen, ha csak nincs egy játékfejlesztő céged és nem tudsz megállapodni egy kiadóval. Szóval a létrehozás gyakorlatilag lehetetlen, mert ha esetleg sikerülni is, akkor sem tudnák, hogy van ez az MMO játék reklámok és beharangozók nélkül , ami meg aztán a költségvetés nagy része lenne... De hát a reklámokig is lehetetlen magánemberként eljutni szóval ez halott ügy. Maximum ha te vagy az ötös lottó legutóbbi nyertese :)
2013. szept. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ha meglehetne valósítani valami isteni csoda folytán akkor milyen lenne???
2013. szept. 16. 06:47
 3/27 Clairvoyant ***** válasza:

Olyan, mint az isteni csoda maga. Csodálatos :)


Viccet félretéve, a fejlesztés a költségek egyik fele (és kisebb hányada, pedig az sem 10 forint). A maradék a szerverpark fenntartása, az emberek, akik dolgoznak vele, stb. Ez viszont elmondhatatlan pénzeket emészt fel, nem véletlen, hogy kissebb cégek meg sem próbálkoznak vele, mert egyedit és nagyon jót alkotni nehéz a műfajban, a játékosbázist fenntartani még nehezebb, és hosszú ideig csak ölöd bele a húzós pénzeket.

2013. szept. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Akkor most elmondom hogy 143 éves vagyok és még nyerhetek 5 ös lottót :D egyetremre akarok járni majd Veszprémbe :D
2013. szept. 16. 18:16
 5/27 A kérdező kommentje:
bocs nem 143 hanem 13 XD
2013. szept. 16. 18:16
 6/27 Mester SzabolcsKAH válasza:
Még az ötös lotto-ból sem!!!! Tévedés ne essék! Ha tegyük fel megnyernéd pké! :) Szurkolok! :) Akkor köröbelül össze tudnád hozni a játékokt de ha nem jön bevétel akkor ott vége és csak egy gyengébb játék jönni ki annyi pénzből! Én támogatlak főleg a magyar szinkront és ha össze jön én leszek a nem tudom hány ezredik aki kiprobálja :D
2013. szept. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Te leszel az első aki teszteli..... egyetem után és 5 ős lottó főnyeremény után XD am mennyi lenne az össz vissz minden 50-100 millió???
2013. szept. 17. 19:41
 8/27 anonim ***** válasza:
-.- egy lottóra alapozol? a lottót a magyar emberek 3,8 tizede használ + külföldiek, nagyjából 10 millió emberből szerinted mennyi az esélye, hogy PONT te nyered meg? mellesleg túl nagyokban gondolkodsz, ha tegyük fel minden eszközöd meglenne, akkor is, hogyan látsz hozzá? tervezd meg a kardok fogatjait, a npc-k cuccait, házait, ruháit, a fűvet is meg kell tervezned! ez úgy magában egyedül ha megállás nélkül dolgozol kb olyan 2 év !!! és még csak rajzokról beszélünk, egy ember nem tud létrehozni egy komoly mmo játékot! ez hülyeség, lottózni meg még nem is lottózhatsz és szerintem ha a szüleid nyernek a lottón akkor tuti nem fogják a 3/4 pénzt egy fejlesztőcsapatra (ami komoly akár többszáz fős csapat) költeni, készíts egy visual novel-t az nem nehéz, és az ember egész jól elvan néhányan vagy, szerezz be egy digitális rajztáblát és készíthetsz olyan játékokat mint pl. a mad father, kergess reális álmokat, és azokat valósítsd meg, pl.: én sebész szeretnék lenni és minden álmom az, hogy az oxfordon tanuljak, apukám kint él tehát nem lehetetlen :)
2013. szept. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
:D 100 millió, toldj hozzá még 1 nullát
2013. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Clairvoyant ***** válasza:
Kettőt. A wow fejlesztése több, mint 12 milliárd forintba került, és ez csak az induló vanilla változat fejlesztési költsége... fenntartási, stb. költségekről ugye nem beszéltünk még.
2013. szept. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!