Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Menyibe kerülne fenntartani/me...

Menyibe kerülne fenntartani/megvalósítani és fejleszteni egy jó fajta mmo-t?

Figyelt kérdés

Ez az eddigik amiket tervezek:-szép graf

-Szép skillek

-6-8 kaszt

-Magyar szinkron!!!!!!!!!!

-4-5 PvP mód

-Jó kúldi és fizető rendszer

(negattív kommenteket mellőzzűk a véleményekben negatívat elfogadok)???!!!!!



2013. szept. 15. 20:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Hajrá, ott a RuneScape. 2 testvér készítette az egyetemi éveik alatt, és mára hova nőtte ki magát :)

Több mint 500 munkatárs, +50 millió fontos bevétel (ebből 10 millió+ nyereség). Ha tényleg képes vagy rá, csináld, viszont fölösleges itt kérdezősködnöd, mert semmi jóra nem számíthatsz az itteni "közösségtől". Maximum, egy "Szar vagy"-ra :D


Mellesleg tényleg nagy munka van egy MMORPGvel.

2013. okt. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Az utsónak igaza van nincs értelme ezektől a pesszimista ******** től kérdezni ha sikerül akkor örülök ha nem akkor rá b@$zok
2013. okt. 1. 19:30
 23/27 A kérdező kommentje:
meg ami érdekelt azt nagyjából megtudtam
2013. okt. 1. 19:31
 24/27 anonim ***** válasza:

akkor hajrá! addj fel minden lehetőséget! és irány készítsünk mmo-t 0,001 a valószínűsége hogy sikerül, de attól még megcsináljuk! K*rv*ra nem kell reálisan gondolkozni, hiszen minek????!!!!!! :))))))) Ééés aki reális válaszokat ad az egy iióta s*ggf*j !!!! :DDDDDDD


-.- és a bilibe ér a kezed......

2013. okt. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

kérdező, ezt úgy kell érteni, hogy akiknek ilyesmi sikerült, azok sem úgy indultak, hogy csináljunk mmorpg-t amiből majd megélünk, hanem csináljunk játékot, mert tudunk


nem ugyanaz

2013. okt. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Ilyen az élet akinek nem tetszik az igy járt a sok ilyen p*r*sztnak fogom megmutatni hogy meg lehet valósítani!!!
2013. okt. 2. 15:37
 27/27 lalo009 válasza:

Tökike ha lehetne és én nyerném meg az ötöst tuti hogy valami hasonlót csinálnék a pénzel, pl

mekérném az egyik nagy vállalatot hogy X összegért készítsenek nekem egy magot ami köré építhetek amit akarok ugy mint a linux mert az is 1 alapforráskódból épül na én valami hasonlót csináltatnék csak MMORPG-alapba.

2014. ápr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!