Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan és mivel lehet egy...

Hogyan és mivel lehet egy sima képbe egy GIF animációt beszúrni?

Figyelt kérdés

2013. dec. 20. 19:43
1 2 3
 1/23 tabaki ***** válasza:
86%

Szerintem ez egy értelmetlen kérdés.

Azt meg tudod csinálni (mondjuk Gimppel), hogy egy nagy animált GIFnek csak egy kis része mozogjon, a többi háttérként álljon. De, ismétlem, nem egy "sima" képbe szúrod be (akármit jelentsen ez), hanem egy újabb mozgó GIFet csinálsz.

2013. dec. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Szerintem ez egy értelmetlen válasz volt. A sima kép egy JPG lenne, amibe egy kisebb méretű gif fájlt tennék.
2013. dec. 21. 13:07
 3/23 tabaki ***** válasza:
83%
Szerintem meg értelmes, csak lusta voltál belegondolni. JPG-be akarsz mozgóképet szúrni? Bravó. Talán tájékozódj a két fájltípus lehetőségeiről, azután szaladj neki még egyszer az ítélkezésnek, hogy melyikünk írt értelmetlenséget.
2013. dec. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hah! Animation Shop-pal sikerült! :P Inkább te gondolkozzál, hogy mit írsz, nagyokos...
2013. dec. 21. 16:54
 5/23 tabaki ***** válasza:
Aha, egy JPG-be szúrta bele... Ugyan, tedd már föl az a JPG-t valahová, okoska. Én is megnézném, meg azután hadd lásson csodát a világ.
2013. dec. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 tabaki ***** válasza:
Naaa... Ne kéresd magad, az olyan gyerekes. Lássuk a csudaképet. Mondjuk a kepfeltoltes.hu egyszerű is, ingyenes is, a JPG-t meg egyenesen imádja, abból van fönt rajta a legtöbb.
2013. dec. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 tabaki ***** válasza:

"...the result can be saved as GIF, MNG, FLC, FLI, ANI and AVI."

Lám, a Softpedia is rosszul tudja, mit vársz szegény buta tabakitól?

2013. dec. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
??? Jól eltársalogsz magadban. XD
2013. dec. 22. 11:50
 9/23 tabaki ***** válasza:

Örülök, hogy velem együtt mulatsz azon az apró stilisztikai fortélyon, amellyel felhívtam az Utókor figyelmét a megvilágosodásodat követő döbbent csendre. Sajnos, nem mindenkiben van meg ez a lelki lazaság. Itt egy hasonló, de elmérgesedettebb csetepaté, amelynek a végén szegény Kérdezőt láthatólag a legvadabb vagdalkozás közben kólintja fejbe a felismerés: Ő beszélt szamárságot kezdettől fogva. Azóta se gyűjtött össze annyi lelkierőt, hogy explicite kimondja:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__4..

A tanulság csak ennyi: Az én lelkemet is teheli épp elég hülye hozzászólás a Gyíkon ahhoz, hogy a szavam ne legyen szentírás, de ha valamit nagyon erőltetek, azt nem a presztízsem érdekében teszem, hanem azt az egy dolgot történetesen jobban tudom. A stílusomat már többen kifogásolták, de a jószándékom továbbra is töretlen. Remélem, a fenti diskurzus is a hasznodra vált.

2013. dec. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
o.O Neked aztán sok időd lehet ilyenekre... Biztos igazad van, nekem tök mindegy, mert megtaláltam a megoldást a kérdésemre. Befejeztem.
2013. dec. 23. 13:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!