Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ahhoz, hogy valaki ilyen...

Ahhoz, hogy valaki ilyen gyorsan retusáljon. Stb. mennyire kell jó gép? Persze álló kép!

2014. jan. 24. 22:00
1 2
 11/15 tabaki ***** válasza:
93%
Amíg lusta vagy gondolkodni, ne minősíts másokat, mert a te fejedre hull vissza. Sebaj, más bizonyára megérti, éppen eléggé kifejtettem, hogy miért volna hasznavehetetlen és fölösleges a legyet röptében retusáló program, neked nem muszáj. Álmodj tovább helyetted dolgozó meseszoftverekről, a képszerkesztést meg a videót pedig hagyd olyanokra, akik már próbálták, és van némi rálátásuk arra, hogy valójában mit igényel az ilyen munka.
2014. jan. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

1,5-2 óra alatt egy dagadt cigány nőből képes vagyok egy szexy szőke csajt varázsolni!

Kösz, de nem kell bemutatnod hogy kell retusálni.

2014. jan. 26. 15:22
 13/15 tabaki ***** válasza:
93%

Akkor gondolom, szerfölötti tapasztalatod alapján véled úgy, hogy a másfél-két órás időtartam drámai módon csökkenne, ha közben másodpercenként elugrana a kezed alól.

Megsúgom, hogy Boggie sminkese sem táncikálás-danászás közben festette ki ötször-hatszor, pedig ahhoz semmiféle szoftverre nem volt szüksége, a dolog gyakorlati megvalósításához minden a rendelkezésére állott. Persze erre is megvan a magyarázat: Az illető komplett hülye, értelmezési és felfogási problémái miatt képtelen befogadni a tutit. Szegény vaskalapos, a modern kor át fog gázolni rajta, szerintem már eddig is csak irgalomból tűrték meg az oldschool módszereit.

2014. jan. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
ja szerintem se normális, de sajnos nekem sok ilyen gyík írogat választ
2014. jan. 26. 22:40
 15/15 tabaki ***** válasza:
93%

Nem biztos, hogy a "se" a legszerencsésebb kifejezés, mivel ennek a nézetnek aligha van tábora, amelyhez csatlakozhatnál. Maradjunk annyiban, hogy te személy szerint nem tartod normálisnak az alkalmas munkakörülményekre vágyó boldogtalan sminkest. Ami a mondatod másik felét illeti, megtisztelő, hogy engem keresel meg a panaszoddal, de nincs szívem az orrodra kötni, minek a jele, ha valaki úgy érzi, hogy mindenki más megbolondult körülötte.

Ami a saját elmeállapotomat illeti, meglehet, hogy általános ítélőképtelenséged ellenére ráhibáztál a lényegre. Immár én is úgy látom, hogy hülyeség kétségbevonhatatlan jele volt kétszer is tisztességes és értelmes választ adnom neked. No, nem baj, majd csak feldolgozom magamban, még tán hasznosak is lesznek az eset tanulságai.

2014. jan. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!