Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Stronghold 2 kiegészítőének...

Stronghold 2 kiegészítőének letöltése után a játék nem indul. Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tegnap letöltöttem a Stronhold 2-t Torrentel. A feltelepítésnél és az első játszásnál minden simán ment. De amikor másodjára léptem be a játékba (ma) akkor már kiírta, hogy új javítás vagy kiegészítő érhető el letölti most? És én rámentem, hogy nem. Utána kicsit később megkérdezte mégegyszer és akkor már muszáj volt letöltenem mert nem engedett tovább. Letöltöttem és akkor kilépett, hogy fel is bírjam telepíteni feltelepítettem és azóta nem indul a játék az eredeti CD/DVD-t kéri. Hiába próbálok a Daemon Toolsal bár mit is nem ér semmit.


Remélem tudtok segíteni nagyon fotos lenne!!!

Előre is köszi!!!


2009. dec. 7. 18:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Fontos*
2009. dec. 7. 18:32
 2/3 anonim válasza:

nekem is ez a gondom, csak nekem simán nem indul.Honnan szedted le?

Amúgy próbáld crack-elni vagy patch-elni de én sem tudom megoldani...próbálkozok.

2010. aug. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom már valamelyik torrent oldalról. Csak simán beírtam a Google-be, hogy Stronghold 2 torrent download és onnan valamelyikről. Egyébként én úgy oldottam meg a problémát, hogy újratelepítettem a játékot és utána már nem engedtem internethez kapcsolódni.
2010. aug. 30. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!