Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Stronghold Crusader LAN játék?

Stronghold Crusader LAN játék?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert már mindent próbáltunk amit kiirtatok.. van Hamachink... tűzfal kikapcsolva és mert teljesen piros a fejem a sok falfejeléstől.....

Légyszi segítsetek!


2010. szept. 3. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
vistából és win7-ből a DirectPlay technológia biztonsági okokból eltávolításra került, amit ezek a játékok használnának a hálózathoz. Egyedül csak WInXP-n van lehetőség multiplayerre
2010. szept. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem WindowsXP-m van!

De úgy se megy!

És a barátaimnak is!

2010. szept. 9. 14:21
 3/3 anonim válasza:

telepítsd fel a gamespy nevű programot, azzal interneten keresztül tudsz játszani másokkal, külföldi szervereken keresztül:


[link]


most ezzel a programmal nekem olyna problémám volt hogy ha ruteron keresztül játszottam Host nem tudtam lenni, de más játékához be tudtam csatlakozni


most nagyon nem ügyködtem a programmal lehet hogy Lan-hoz is jó de nem játszottam úgy még vele


szóval lehet találsz interneten programokat hálózatos játékokhoz is ...

2010. dec. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!