Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 4 gigás ISO ból 4 megás rar...

4 gigás ISO ból 4 megás rar fájl? Hogy csinálták?

Figyelt kérdés
Találtam a youtubon párnapja egy játékot.4 megás rar fájl volt.Megnyitottam,és valóban egy majdnem 4 gigás játék ISO volt benne...Nem tudom,hogyan tudták ezt megcsinálni.Egyszerűen képtelenségnek gondoltam ! Sok idő volt amíg kicsomagolta a gépem,de valóban az a játék volt benne.Próbáltam én is a tömörítést,de nem sikerült.Milyen programmal tömöríthették be,vagy hogyan ? Még ha csak tippjeitek is vannak nekem az is jó.Csak megszeretném érteni.Segítségeteket előre is köszönöm !

2014. aug. 31. 10:43
1 2 3
 11/24 tabaki ***** válasza:

"Ez nem pont az a játék, de szintén 4 megára tömörítve."


Nagyon meggyőző, különösen a kommentek. XD

2014. aug. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Bár már volt, aki elképzelte a mindent 2 bájtba tömörítő csodát is - csak az a fránya entrópia...:

[link]

2014. aug. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Megvan a megoldás ! KGB Archiver ezzel lehet ennyire letömöriteni.Az hogy,szó szerint erőmű kell hozzá azt valahogy éreztem.Minnél több a gép ereje annál jobban tömörít.Más téma: Együttműködő akartam lenni amikor betettem egy hasonló videót.Opera mini böngészövel....A videónál http rész utána ott egy M betű ! Jó reggelt ! Honnan láttam volna a videónál a kommenteket.Igen az egy úgynevezett fake videó. Viszont a the piratebay en is vannak ilyen játékok ! Igaziak és valóban ennyire betömörítve.
2014. szept. 1. 11:26
 14/24 anonim ***** válasza:
Mutass egy konkrétat plíz.
2014. szept. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 tabaki ***** válasza:
Ugyan!
2014. szept. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Én már nem írok erre semmit, úgyis törölteti......
2014. szept. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 tabaki ***** válasza:
100%

Itt vannak a KGB saját tesztjei:

[link]

Bátran elhiszem, hogy az alkotók jogosan büszkék arra, hogy a programjuk minden kategóriában jobb valamennyivel az összes többi tömörítőnél. De ők maguk is ennyit ígérnek, nem többet -- cserébe a nagy gépigényért, és a finoman szólva is szokatlanul hosszadalmas, esetenként félnapos kibontásért.


Kíváncsi volnék, hogy a KGB hogyan realizálta az említett fájl tömörítését. Ugyebár különleges, a PAQ algoritmus egy régebbi változatán alapuló saját módszert használ, ehhez mérten érdekes, hogy ezt hogyan érvényesíti a RAR-formátumban, amelyet egyébként a felkínált KGB és a ZIP lehetőségek közül választva érhet el a furfangos felhasználó...


Szkeptikus hozzászólásaimnak egy pillanat alatt megálljt parancsolhatsz azzal, ha a kérdéses RAR-t elérhetővé teszed. Minden egyéb érv merő szócséplés.

2014. szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
15. Azt írtad nekem "Hogy te is ugyan olyan unatkozó Troll vagy mint a videó készítője." Az az írásodat jelentettem a moderátornak.Azért lett törölve.Nem én töröltem hanem a moderátor,és azért meg jogosnak találta.Én egy kérdést tettem fel.Azt,hogy hogyan lehet ennyire betömöríteni egy ISO-t,és attól hogy itt feltettem a kérdést magamtól is kerestem a megoldást.Meg is találtam ! KGB Archiver a program.Nagyon gépigényes,minden téren,de megtudja csinálni.
2014. szept. 2. 11:40
 19/24 tabaki ***** válasza:
Lássuk.
2014. szept. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

18. Azért írtam, mert ez egy nyilvánvaló képtelenség és a dologra egy magyarázatot tudok, azt amit idéztél. Erre sem a KGB sem az FBI nem magyarázat.(tréfa, hehehe)


Ami még szóba jöhet, azt már írták. Ez a 4MB-os valami csak egy letöltő és telepítést elindító program, nem tudom mi ezeknek a neve. Sok ilyennel találkoztam, csak példának itt az Adobe Flash Player. Egy 1MB-os fájlt kapok letöltéskor a valódi telepítő több 10MB, azt a megfelelő szerverről tölti le és aztán telepíti. De nem abból az 1 MB-ból lesz az a 20-30. Még ez is képtelenség, nem hogy 4 MB-ra tömöríteni a 4 GB-ot.

Ilyenek az androidos játékok is. Van egy pár megás apk fájl, aztán az letölt még mondjuk 1 GB adatot.


Ha ilyesmi tévesztett meg, akkor szívesen visszavonom, amit akkor írtam, de ha ragaszkodsz a KGB-s verzióhoz, akkor fenntartom.

2014. szept. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!