Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom eltávolítani az...

Hogy tudom eltávolítani az Ubuntut Win 7 mellől?

Figyelt kérdés

Ubuntu 12.04-et tettem fel Windows 7 mellé.

Azt választottam, hogy a Windows 7 mellé telepítse, tehát nem én particionáltam.


Szeretném eltávolítani az Ubuntut, de úgy, hogy ne kelljen utána a Win 7-et is újraraknom.

Mert, ha csak simán leformázom az Ubuntus particiót, akkor a GRUB hibát fog kiírni, és onnantól kezdve RIP Win 7...

(ez tapasztalat)



2015. febr. 28. 14:10
 1/3 Tengor ***** válasza:
2015. febr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tom Benko ***** válasza:
Bebootolsz winbe, kiírod az ő bootmanagerét, és utána, ha már biztosan a winhét bootol, formázhatod a Linuxot. (Bár el nem tudom képzelni, miért tenne bárki is ilyet...)
2015. márc. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az elözöd pontositom.Bebootols a win7 lemezzel aztán formázás de azt a particiot amelyiken a linuxvan.Aztán javítodd a botot ezzel a parancssorban:Bootrec.exe /fixMBR

Bootrec.exe /fixBoot

(Parancssor a windows javításánál van , de kell hozzá telepítő lemez.)

2015. márc. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!