Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most akkor Chrome vagy Firefox?

Most akkor Chrome vagy Firefox?

Figyelt kérdés

Sok kérdés van, és sok helyen mondják is hogy milyen gyors a Chrome és mennyire praktikus a Mozilla. De most személy szerint kellene nekem a véleményetek!


MOZILLA FIREFOX

Pro:

-Sok kiegészítő, amiből párat használ(tam) is

-Könyvjelzők jól kategorizálhatóak

-Sok előre beállított funkció

Kontra:

-Nagyon lassan indul el a gépen

-Az internet is lassabban indul el

-Pár Toolbar automatikusan beférkőzik, pedig egyet sem engedélyeztem SŐT nem is használok


GOOGLE CHROME

Pro:

-Hamar elindul

-Az internet is száguld rajta

-Letisztult forma

-Igényes kialakítás

Kontra:

-A könyvjelzőket alapból nem lehet olyan jól rendszerezni (van egy könyvjelzősáv és aztán kész)


Felhasználása: Olvasgatni az interneten, néha-néha letölteni, nézni rajta az RPCJ-videókat (és egyebeket).

Várom a véleményeteket!


2010. febr. 16. 15:19
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Ha szuper géped van akkor a Firefox a nyerő ha lassabb akkor a chrome.
2011. jan. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Ha nekem olyan gépem lenne, amit a NASA-ban használnak, hogy kiszámítsanak mindenféle adatot, akkor is Chrome-ot használnék.

Évekig FF-et használtam, aztán egyszer kipróbáltam a Chrome-ot, mert Google-nek sok "terméke" tetszett, és ez is megfogott.

Alapból az, hogy a fenti sávok talán 2 centit foglalnak el, szép letisztul, FF-en meg a fél képernyőt kitakarja.

Már Chrome-hoz is van rengeteg kiegészítő, az Adblock-ot hiányolom, mert ezen is van, de FF-en jobban tetszett, hogy jobb klikkel rákattintok egy képre és lelehet tiltani, itt ez meg a honlap HTML kódjaiba nyúlkál, és bonyolultabb.

De ezen az 1 dolgon kívül minden jobban tetszik a Chrome-ba.

És ha leszedsz egy témát az itt is tud nagyon szép lenni, talán még szebb is, mint FF-en.

2011. jan. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Chrome-ból hiányzik egy csomó beállítás, FF-ben pedig megvan, bár igaz, hogy a Chrome gyorsabb stb, és nem fagy le annyiszor, de például: Ha beállítod, hogy a képet mindig nyissa meg, ne töltse le, nem tudod kilőne, csak ha újrarakod...
2011. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
én firefox párti voltam, aztán kipróbáltam a chrome-ot és annyira bejött, hogy semmi pénzért nem állnék vissza firefox-ra, úgyhogy egyértelműen CHROME!
2011. febr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Ez a "kevés téma" hogy lehet szempont?? Hogyan lehet emiatt lehúzni valamit? Egyetlen ember sincs az ismeretségi körömben, aki valaha is témát választott volna az alapértelmezetten kívül... :) Ne már, hogy ez legyen az ellenérv!! :)
2013. szept. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

Én világ életemben Chrome-ot használtam, de mostanában annyi reklám lett rajta hogy már az idegbaj kerülgetett mikor 400-adikra x-eltem ki azt az egy potemix reklámot.

Akkor telt be a pohár mikor már attól is feljött egy reklámablak hogy a keresőbe bele KATTINTOTTAM. Szóval áttértem Firefoxra és nem bántam meg :D

2014. máj. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

# 26


Adblocker...

2014. máj. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!