Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha Ubuntura, vagy Ubuntu...

Ha Ubuntura, vagy Ubuntu alapú disztróra szoftverközpontból, vagy Synapticból telepítek Firefoxot, az fog frissülni az új verziókra, amikor megjelenik?

Figyelt kérdés

2015. dec. 25. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak ha a tárolóba már bekerült a frissítés. Mindig lesz emiatt lemaradásod. Egyébként apt-get upgrade, és frissül a tárolóban elérhető legújabbra.
2015. dec. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jelenleg a 43.0-ás verzió érhető el (2015-12-10 óta) a hivatalos tárolókból:

[link]

a jelenlegi legfrissebb verzió viszont már a 43.0.2 (hivatalosan 2015-12-22-én jelent meg):

[link]

bár a Mozilla kezdőoldala azt mondja, hogy a legfrissebbet használom.

2015. dec. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

igen,fog.

ha windowson frissül,biztos,hogy ubuntu alapu disztron is frissül.

2015. dec. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ubuntun alapból rajta van a firefox és igen frissülni fog

némi csúszást már megfigyeltem én is a wines kiadáshoz képest de csak az 1-2 nap

2015. dec. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy alapból a rendszer része, de újra kellett telepítenem, szóval Synapticból töröltem, és Ubuntu szoftverközpontból telepítettem fel ismét. Ezért a kérdésem.


Igen, tudom hogy 43.0.2 a legújabb, de nálam is a 43.0 van fent, és azt írja a legfrissebbet használom.

2015. dec. 25. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!