Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Android 6. 0 frissítés...

Stafli kérdése:

Az Android 6. 0 frissítés után NEM TUDOM HOGY MI AZ A KÉPERNYŐFEDVÉNY? És hol lehet kikapcsolni?

Figyelt kérdés

2016. jún. 29. 17:11
1 2 3 4 5
 31/49 anonim válasza:

Sony z2-m van de gondolom z3-ra is írhatom(nem értek nagyon hozzá)szóval a megoldás a következő: beállítások-->alkalmazások-->(felül van a kis fogaskerék a 3 függőleges pötty mellett)rányomsz a fogaskerékre alkalmazások konfigurálása menübe visz-->megjelenítés más alkalmazások felett---> mindegyiknek NEM-et kell beállítani!!

én nekem legalább is így sikerült ,kipróbáltam olyannál ahol eddig kérte és már nem kéri!

2016. dec. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 Bendei200102 válasza:
Én is rájöttem hogy kell!!!! Minden fájlkezelő alkalmazást vagy ilyen takarítót le kell törölni! Azok okozzák ezt! Ez után soha többet nem történt ilyen!
2016. dec. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim válasza:
Skacok nekem ugyan ez volt a bajom( iLike x3)van,mindent töröljetek messenger-clan master stb. nekem utóbbi oldotta meg a dolgot...Köszönöm a segítséget az itt lévőknek...
2016. dec. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim válasza:
Ha nincs Clean Master és egyéb ilyesfajta tisztító alkalmazás telepítve, akkor mikor oda irányít a beállításokba a Messenger és a Facebookét kapcsoljátok ki, majd mikor megcsináltátok amit kellett vissza lehet kapcsolni, de a Messenger egyébként a képernyőfedvény.
2017. jan. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 csorva válasza:
Huawei P8 Lite telefonom van most frissítettem Android 6.0-ra és a Cetli app az ami kérte, hogy kapcsoljam ki a képernyőfedvvényt én hiába zártam be a messenger ablakot nem segített, viszont amint letöröltem a messengert azonnal hagyta, hogy engedélyezzem amit kell. :)
2017. jan. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim válasza:
nekem doogee x5 max om van és ott úgy kell hogy:beállítások->alkalmazások->további beéllítások-> engedélyek. és ott beállítod ami neked kell
2017. jan. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 tomix68 válasza:

Sziasztok !

Brilliáns megoldás a Messenger.

Nekem Galaxy S7, nincs egy hónapos,

Messenger nincs---nem volt---nem is lesz. AKKOR MOST MI VAN ?????????

2017. jan. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 tomix68 válasza:
Messenger sehol, csak Képernyőfedvény, de azt se látom : hát mi a keserves k. anyja vírus ez itt ?????
2017. jan. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim válasza:
Nálam is működött, hogy letöröltem minden cheetah mobile alkalmazást, de viszont nekem azok nagyon bejöttek, akkor most mit csináljak, milyen hasonló alkalmazást érdemes?
2017. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim válasza:
tomix68 , vannak ilyen alkalmazásaid?: CM Security, Clean Master, 360 Security, CM locker... ha ezek vannak ezeket töröld, és tényleg jó lesz!
2017. jan. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!