Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Android 6. 0 frissítés...

Stafli kérdése:

Az Android 6. 0 frissítés után NEM TUDOM HOGY MI AZ A KÉPERNYŐFEDVÉNY? És hol lehet kikapcsolni?

Figyelt kérdés

2016. jún. 29. 17:11
1 2 3 4 5
 41/49 csorva válasza:

"Nálam is működött, hogy letöröltem minden cheetah mobile alkalmazást, de viszont nekem azok nagyon bejöttek, akkor most mit csináljak, milyen hasonló alkalmazást érdemes?"


Nálam miután engedélyeztem mindent a cetli nevű programnak, visszapakoltam a messengert és minden működött tovább, még azután is, hogy frissítettem a cetli appot.


Szóval szerintem nyugodtan vissza teheted az appokat amik képernyőfedvényesek...

2017. jan. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim válasza:

Biztonsági okokból az Android 6 nem engedélyezi a jogosultságok módosítását aktív képernyőfedvény (overlay) mellett. Ezek azok a kis lebegő izék amelyek más ablakok felett is megjelenhetnek. Mivel elég sok alkalmazás használ ilyet, nehéz megtalálni, hogy éppen melyik okozza a problémát.

A legegyszerűbb mindegyiket kikapcsolni a Beállítások-Alkalmazások-Megjelenítés más alkalmazások felett menüpontban, majd a jogosultságok beállítása után visszaakapcsolgatni amelyikre szükség van.

2017. ápr. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim válasza:
Szia, en kiprobaltam! Eleinte segit, nekem max egy kosarmeretet novelt, de elfogyott, es ami nincs benne az aprobetus reszbe hogy a meretet csak akkor tartja meg, ha folyamatosan kened. Arrol nem beszelve, hogy nem olcsosag :D Szal mindig ujra es ujra meg kell rendelned, ha meg akarod tartani vagy novelni akarod a meretet.
2017. máj. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 tabaki ***** válasza:

#43:

Hm, így már érthető. Igaz, eddig csak a kirakat-hasonlattal találkoztam, de a képernyő... végül is nem rossz, azt is nézni kell. Végre megoldódott a rejtély.

2017. máj. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim válasza:
Kapcsoljatok ki vagy toroljetek le, minden olyan alkalmazast vagy alkalmazasopciot, ami felugralhat mas futo alkalmazasok fole, mint overlay. Nem kell sem fejlesztoi lehetosegeket baszkuralni es halandzsazni balra jobbra
2017. máj. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim válasza:

helló mindegy ki, nem kell semmiféle cseetha programot kitörölni(főleg nem egy hasznos takarítót!) nem kell rejtett menüt előhozni(6-tól felfelé úgysem kell)..

a megoldás: egy tárhelytisztítás az aktuális tisztítóprogrammal(CM ajánlott), majd egy memoriatisztítás, majd kilépés a programokból(rendesen ki kell lépni, LG-nél pl: a kocka), majd volt képernyőfedvényes üzenet, nincs képernyőfedvényes üzenet, jó szórakozást, kb 10 másodperc

2017. máj. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anomin válasza:
Hello mindenki! Nekem is ez a problémám van Alcatel Pixi 4 ...fogalmam sincs h kell kikapcsolni a képernyőfedvényt. Ha valakinek lenne ötlete örömmel fogadnám. :)
2017. aug. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 RetkesIstvan válasza:
xiaomi redmi 4a-n hogy kell kikapcsolni?
2017. dec. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:

Van egy videó, ami jól elmagyarázza, miről van szó. Gyakorlatilag az van, hogy bizonyos beállításokat nem enged a telefon, amíg olyan dolog van a képernyőn, ami a felület egy részét kitakarja. Ez leggyakrabban a (facebook) Messenger alkalmazás, de van akinek más program, ami lebeg a képernyőtartalom fölött. Amíg ilyen aktív, addig nem fogja engedni a hozzáférést.


https://www.youtube.com/watch?v=TzNlYAA22xA

2018. jan. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!