Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom megcsinálni a...

Misi018 kérdése:

Hogyan tudom megcsinálni a Media Player Classicban hogy 60FPS legyen a videólejátszás?

Figyelt kérdés

#MPHC
2016. aug. 4. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Az FPS azt jelenti hány képkockát játszik le egy másodperc alatt. A videó rögzítésekor, a felvétel során határozzák meg hogy milyen szabvány szerint készül a videó (23, 25 a legelterjedtebb). Ha a videó 25 FPS-sel fut, és te azt akarod hogy 60 legyen, az azt jelenti hogy több mint a kétszeresére fel lesz gyorsítva.
2016. aug. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen ezt értettem eddig is, de melyik program tud ebben segíteni nekem ?

MPC-HC.1.7.10.x64 Videolejátszót használok

2016. aug. 4. 16:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi külön beállítás. Ha a videó olyan, akkor úgy játssza le.
2016. aug. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg tudtam csinálni, viszont most annyi a problémám hogy hogyan tudom beállítani azt amit néztem filmet ha mégyszer elindítom ne ott folytassa ahol abbahagytam ?
2016. aug. 4. 22:49
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt is sikerült megoldanom, azt viszont nem hogy van olyan film amit teljes képernyőt engedi,de középre rakja a képet, azt hogyan tudom beállítani hogy teljes képen mutassa ?
2016. aug. 4. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!