Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van jó űrszimulációs program?

Van jó űrszimulációs program?

Figyelt kérdés
Érdekelnek az olyasfajta kérdések, hogy mi lenne, ha... Ilyesmire van ilyen program ami ezt bemutatja?

2016. aug. 12. 21:12
1 2 3
 1/24 anonim válasza:

Szerintem ez az egyik legjobb űrszimulátor és a legújabb verzióban már van magyar nyelv ! Én annak idején találtam rá a programra,szerintem fog neked tetszeni.Ingyen letölthető. :)


[link]

2016. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:

És még itt van ez is :


[link]

2016. aug. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Most lehet csak én nem találom a funkciókat de elég szerény a program. Nem állítható a gravitáció, nem alrébhelyezhetők a bolygók, hogy mi lenne, ha mondjuk a hold kicsit messzebb vagy közelebb lenne. Sőt, hogy őszinte legyek azon kívűl, hogy körbegörgethetem a bolygókat semmit nem sikerült megtalálnom benne.
2016. aug. 12. 21:31
 4/24 anonim válasza:

Az első program magyar nyelvú linkjét itt találod :

[link]

2016. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:

Ha valami akciósabbra vágysz,itt van a Universe Sandbox 2.


[link]

2016. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
Egyébként a space enginben lehet űrhajót is vezetni.
2016. aug. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:

"Most lehet csak én nem találom a funkciókat de elég szerény a program. Nem állítható a gravitáció, nem alrébhelyezhetők a bolygók, hogy mi lenne, ha mondjuk a hold kicsit messzebb vagy közelebb lenne. Sőt, hogy őszinte legyek azon kívűl, hogy körbegörgethetem a bolygókat semmit nem sikerült megtalálnom benne."

Kérdező,erről szól a szimulációs program.

"Ilyesmire van ilyen program ami ezt bemutatja?"

Amúgy ha az elsőt nézted meg,akkor igen,az úrszimulációs és benne van a kérdésedben is:BEMUTATJA a világűrt.

Mire gondoltál egyébként. Nem nagyon értem a kérdés alatt,amit szerettél volna mondani. Az első válaszoló egyébként tök jó linkeket adott meg.

2016. aug. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nálam az űrszimuláció nem azt jelenti hogy megnézegetem a bolygók felszínét :D Ennyi erővel egy vonat szimulátor is állhatna abból, hogy megmutatja hol vannak a kerekei, hol van a mozdonyvezetőfülke stb...
2016. aug. 12. 21:47
 9/24 anonim válasza:

Miért,nálad mit jelent a szimuláció ? :D

Egyébként itt van,mi a szimuláció jelentése.

"A szimuláció olyan vizsgálat, amikor egy rendszer, folyamat fizikai vagy számítógépes modelljén tanulmányozzák a rendszer várható, illetve valódi viselkedését."

2016. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
Hát sajnos kérdező,az úrszimuláció pont ezt jelenti. Bemutatja a bolygókat. Mire gondoltál,valami akciódús játékra ?
2016. aug. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!