Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van jó űrszimulációs program?

Van jó űrszimulációs program?

Figyelt kérdés
Érdekelnek az olyasfajta kérdések, hogy mi lenne, ha... Ilyesmire van ilyen program ami ezt bemutatja?

2016. aug. 12. 21:12
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
Játsz inkább a GTA V-el. Na az akciódús :D
2016. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:

Szia,első vagyok.

Szerintem kevered a műfajokat.Amiket én küldtem előzőleg,azok tényleg űrszimulációsprogramokat.Véletlenül nem valami arcade űrhajós játékra gondoltál v. RPG-re ? Ha igen,akkor ezt tudom ajánlani : No man's sky.

Most fog megjelenni. :)

2016. aug. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
*programok
2016. aug. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nem xDDD Nem játszani akarok nem tudom mi olyan nehezen értelmezhető ezen. Nem nézgeteni akarom, hogy hogyan néznek ki a bolygók, mert arra a google képkereső is megteszi. Pont amit korábban leírtak csak, hogy idézzem ""A szimuláció olyan vizsgálat, amikor egy rendszer, folyamat fizikai vagy számítógépes modelljén tanulmányozzák a rendszer várható, illetve valódi viselkedését."" Na én pontosan ezt szeretném tenni nem a felszínét nézegetni.
2016. aug. 13. 10:50
 15/24 anonim válasza:
Szerintem meg te értelmezed rosszul a fogalmakat.Sajnos úrszimulációból ilyen van.Ennyi.De ha te ezt nehezen tudod megérteni,akkor neked van valami gond az agyaddal. Amiket küldött neked a kérdező, AZ AZ ŰRSZIMULÁCIÓ! Ha ennyire nehezen értelmezed a fogalamat,írd be a google keresőbe,hogy space simulator v. akár magyarul is beírhatod. Amit idéztél egyébként,az vonatkozik az űrszimulációra is !
2016. aug. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:

..smit küldött neked a válaszoló.Elnézést elírtam. :)

Ha olyat akarsz,amit idéztél,azt a Universe Sandbox 2-ben MEGTEHETED!Szerintem nem is nézted meg rendesen.

2016. aug. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:

Itt találtam egy angol jelentését az űrszimulátornak.

"A space simulator is a system that tries to replicate or simulate outer space as closely and realistically as possible. The experience of space flight in a spacecraft is usually part of this. This includes full-size cockpit replicas mounted on hydraulic rams and controlled by state of the art computer technology; elaborate watertanks for simulation of weightlessness; and devices used by scientists to study the physics and environment of outer space."

2016. aug. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Ns, űrszimuláció lehet az űr bármely tulajdonságát az adott szempontból vizsgáló szimuláció:)


Viszon ami neked kell kérdező, az szerintem ilyesmi:

[link]

2016. aug. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

Igen utolsó,a universe sandbox 2 is ilyen,csak jobb a grafikája.


a küldött linkek között megtalálod.

Itt van róla egy videó,hogy lásd,ez nem bolygónézegetős akármi.Itt akár a marsból is lehet "Földet"csinálni,aszteroidákat lehet bolygóknak ütköztetni,a Napból fekete lyukat v. szupernóvát csinálni v. akár csinálhatsz egy saját naprendszert is :)

Na,akkor itt a videó a legújabb frissítésről.Szerintem ilyen kell neked :)

https://www.youtube.com/watch?v=iTEdRhMWKnI

2016. aug. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, igaz , amiket linkeltek a többiek nem próbáltam, csak kicsit belenéztem. Én nem találtam más progit, valószínű,hogy ez annyira szűk réteget érdekel,hogy saját belső fejlesztéssel oldják meg. Planetáriumokban próbálj érdeklődni esetleg.
2016. aug. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!