Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Legjobb zenelejátszó Windowsra?

SzLevi90 kérdése:

Legjobb zenelejátszó Windowsra?

Figyelt kérdés
Általában a Foobar2000-t, a Winampot és a Mediamonkeyt hypeolják, de nekem valahogy egyik sem jött be annyira. Én a WMP-hez szoktam, de az induláskor percekig nem válaszol és nagyon idegesítő. Valami hasonló felépítésű player, vagy skin valamelyikhez jó lenne. Jó benne pl. hogy lehet görgetni a teljes listát, és az albumok mellett ott vannak a borítók, hogy lehet értékelni a számokat, hogy meg lehet nyitni a lejátszóból a fájlt a mappájában, hogy külön rá lehet kattintani albumra, előadóra, évszámra, műfajra, és ezek szerint listáz. A Foobar2000-ben tetszik a személyre szabhatósága. Valami, ami ezeket ötvözi? Esetleg egy WMP szerű foobar skin?

2016. okt. 24. 08:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A Jriver 130 MB-tal települ, a Fidelizer exe 0,5 MB, a Foobar2000 10,1 Mb.


Attól, hogy valami felfújt hólyag, nem fogja a világot megváltani.

A mikroTorrent (uTorrent) 1 MB alatt települt anno, gyors volt, mint a villám, működött rendesen, utána kijöttek a felfújt hólyagok, semmi lényeges pozitívumok nem volt, lassúak voltak és csak zabálták (teljesen feleslegesen) az erőforrásokat.


Shvr

2016. nov. 27. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!