Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szabad ilyet venni? (többi lent)

Szabad ilyet venni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Láttam Amazonon Windows 10 OEM kódot ami 14 euró körül van.Ilyet szabad venni?Úgy értem ,hogy nem becsapád vagy valami?Mert ahogy néztem 30 körül van egy win 10 hivatalosan , ez meg úgy ~4.000Ft.Hogyan éri ez meg annak aki ezt eladja?Vagy ez valami próba(?) verzió?Ha igen miben különbözik a drága fajtától?Ha én ezt olyan gépre rakom amin nincs op rendszer akkor működik?Bocsi ,hogy ekkora hülyeségeket kérdezek.


Nagyon nem értek ehhez szóval kérlek ne osszatok ki.


Előre is köszönöm a válaszokat.



2017. jan. 21. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Linkeld a termékoldalt, azt megnézve talán tudunk segíteni.
2017. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2017. jan. 21. 20:52
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi,hogy kimaradt :_D
2017. jan. 21. 20:53
 4/4 anonim ***** válasza:

20 euró a szállítási költség:

Kattints az eladó nevére (badgeart), majd a "Detaillierte Verkäuferinformationen"-ra balra fönt, ott látod.

A kulcsot levélben küldik el, a termékoldalon legörgetve írják ezt az infót.


Úgy egyébként nem látok problémát vele, az eladó értékelése is nagyon jó (4,9-es, 1035 értékelés után).

2017. jan. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!