Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Python nyelv tanulása magamtól...

Python nyelv tanulása magamtól, vagy tanfolyammal?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Szeretnék megtanulni egy programozási nyelvet, és a python elég szimpatikusnak tűnik, azonban dunsztom nincs, hogy vágjak bele.

Láttam tanfolyamokat, amik online vannak. Ezekről van valakinek tapasztalata? Megérik a borsos árukat?

Vagy egyszerűbb magamtól neki állni?


Előre is köszi! :)



2022. szept. 7. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
A magadtól tanulás kezdőként általában nem vezet sehova.
2022. szept. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pelenkásfiú ***** válasza:
40%

Ha az angol megy, akkor ennél jobb nem kell:

[link] :)


Az #1-re meg ne hallgass!

2022. szept. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

1# Ne viccelj már! Full magamtól tanultam meg a Python alapokat, nyilván a magamtól nem azt jelenti, hogy megnyitom az IDE-t, és próbálgatom a parancsokat stb.


Ott van egy halom ingyenes magyar vagy angol nyelvű videókurzus Youtube-on vagy máshol is. Simán meg lehet onnan tanulni kezdőknek.


Csak szét kell nézni. Ennyi.

Python alapokra nem érdemes egy Ft-ot sem költeni, hisz minden ott van full ingyen, ahogy már mondtam.


Egy Google keresés egy Youtube keresés, már is ott lesz előtted.

Aztán ha majd megvannak az alapok és még jobban érdekel, akkor el lehet gondolkodni fizetős képzésekben/tanfolyamon is. De ha jó az angolod, akkor szinte mindent megtalálhatsz ingyen is.

2022. szept. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
3: És előtte tudtál már programozni, vagy abszolut 0-ról egy darab netes anyag alapján profi szinten megtanultál python-t programozni?
2022. szept. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%

#3: Hazudsz.

Tök jó, hogy valaki megtanulja a Python alapokat, csak az égvilágon semmire nem megy vele.

2022. szept. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%

Szia!

Mennyire tudsz önállóan tanulni?

Ha igen, akkor tanulj önállóan.

2022. szept. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2022. szept. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Magamtól kezdtem kb egy hónapja, voltak jó tutorialok (magyar is), amiket megnéztem, és jól haladok szerintem. Ilyen 3x3-as ikszkört-t már csináltam olyan fél hónap alatt, most pedig pygame modullal ábrázolok másodfokú függvényeket. Ja, és nem folyamatosan csinálom, suli mellett ahogy időm engedi.
2022. szept. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!