Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyit keres ma magyarországo...

Mennyit keres ma magyarországon egy mérnök IT területen 13 éves tapasztalattal? (bruttó)

Figyelt kérdés

gondolkozom rajta hogy hazajövök 2007 óta külföldön projektmunkával keresem a kenyerem

nagyobb ügyfelek akiknek dolgoztam BMW, Knorr Bremse, Daimler, Bombardier, Automotive Lighting, Pilz GmbH&Co.

elore is köszönöm az értelmes hozzászólást!



2013. jún. 6. 20:55
1 2
 11/20 anonim válasza:

Előző vagyok de még háborgok egy sort, mert nagyon felhúzott ez a retardált b*zi. Hogy létezhet ilyen ember?? Az a szó, hogy haza neked semmit se mond? Inkább a pénz kell mi? Te kis hős hazafi...bezzeg a nyomorék szövegedet az uncsidról meg a fizujáról meg amcsiról nyomatod itt, mintha te lennél az aduász. Őszintén kívánom neked, hogy húzzál el még a bolygóról is, hogy az atmoszférát se torzítsd te szerencsétlen. Meglátom én, hogy fogsz kint keresni. Nyalogatod majd mindenki valagát, hogy feljebb juss, mert annyi intelligencia nem szorult beléd, hogy saját eredményeidből fussa a szép teljesítményre.

Ui.: soha, sehol se fogod magad otthon érezni igazán. Ja, és pontozz le kérlek! az maga a megváltás egy ilyen embertől.

A kérdezőnek meg full respect, amiért vissza akar jönni, tiszteletre méltó, emberi dolog!

2013. jún. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Utolsó ha ez nekem szólt akkor no komment.

Cela ne m'intéresse pas :D


Nem értelek,ezért nekem esni,de tudod mit legyek szerencsétlen szemedben.A hazafiságból nem veszek kenyeret a boltban,ezt jobb ha tudod.

Én nekem nem kell s_gget nyalnom anélkül is sokra viszem az eszemmel,mer tudom hova kell helyezkedjek,és a szakmámmal tudom mit kell tegyek.

Nagyon bölcs lehetsz a hazafiságoddal ha nem fizetik meg,gratulálok neked,hogy így leugatsz.

Nem mondtam,hogy aduász vagyok,de ha itt nem becsülik meg a munkámat akkor mi a f_sznak legyek itthon ha kint ezzel a mentalitással megfizetnek.

Figyelj én Szabolcsban nőttem fel,tudod ez mit jelent?

Középosztálybeli a család,de olyan 21 éve nagyon szegények voltunk,komolyan mondom voltam 5 éves de tisztán emlékszem,amikor apa és anya vitatkoztak, hogy a két pulya egyen vagy a számlát fizessük.Mert ott beszélték,hogy most kikapcsolják a villanyt vagy eszünk.

Apa keresett 11 ezret a házra a törlesztő 12 ezer volt,ebből élj meg haver.

Anya GYES-en volt.

És ez megmaradt bennem,hogy vagy eszünk vagy az áramot kapcsolják ki ez volt 21 éve.

Pontozz le nem érdekel,de tudom merre tartok,hogy én a saját erőmből nagyon jól fogok élni.

Ennyi.

2013. jún. 9. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Legyek szerencsétlen a szemedben,nem érdekel,ess nekem gyerünk.

Nem pontozlak le,mert ez egy vélemény,csak te bunkón adtad elő,én meg nem.Tényekkel támasztottam alá te meg nem,csak vagdalkozol,kicsit gondolkodj.

2013. jún. 9. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Nekem azzal volt a bajom, ahogy előadtad magad. A történeted szomorú, de valljuk be, sok család van hasonló helyzetben, és ha az összes magyar kimegy külföldre, akkor a gazdaság még mélyebbre süllyed. Szerintem ez a legrosszabb az egészben. Itt minden ember segíteni tudna ezen. Ha okos vagy, akkor az eszedet ebben az országban kamatoztasd. Elmondanám, hogy én is ki akarok menni külföldre, de csakis annyi időre, hogy megszedjem magam, mivel az én diplomám is külföldön egyenlő lesz havi másfél millióval. Aztán pedig hazajövök és családot alapítok, annyi pénzből meg veszek magamnak egy lakást és vígan éldegélek.
2013. jún. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Az előzőkhöz annyit tennék hozzá, hogy igenis jobban lehet élni Nyugat-Európában mint Magyarországon. Valóban, ott sem leszel milliomos, de nem kell az élelmiszeren spórolni, nem kell attól félni, hogy egyik napról a másikra kihúzzák a talpad alól a megélhetést, kedvesek veled a boltban, vannak jogaid stb.

A hazafiasság, hazaszeretet stb-vel kapcsolatban pedig, annyit, hogy 1. külföldről is lehet szeretni Magyarországot, 2. az, hogy valaki szebb jövőt akar a gyerekeinek, ugyanannyira értékelendő, mint aki azért marad itthon, hogy Magyarországon segítsen.

És végül a lényeg: ha tényleg segítene valami az országon az, hogy itthon dolgozunk, akkor sokan maradnánk, bevállalva a nehézségeket. De amíg az, hogy itt dolgozok, csak a politikusok, adócsalók, bűnözők zsebét tömi, semmi érdekem nem fűződik hozzá. És ne pampogjon nekem itt senki arról, hogy nincs bennem hazaszeretet.

2013. jún. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Vidéken kb. 100e netto, Pesten akár duplája is.
2013. jún. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Vidéken kb. 100e netto, Pesten akár duplája is."


Lemaradt egy nulla? :D Amit a kérdező ír az minimum havi nettó 450e.

2013. jún. 12. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem, ez a magyar valóság, megfűszerezve 50-60 órás munkahéttel...
2013. jún. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Nem, ez a magyar valóság, megfűszerezve 50-60 órás munkahéttel..."


Max a te valóságod.. Mint írtam én egy érettségivel 20 évesen a te általad pestre említett összeget keresem meg.. Néhány hónap tapasztalatattal, nem 13 évvel. A cégnél nekem a legkisebb a fizetésem ;) Vond le a következtetést.

2013. jún. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szar helyen melózom?
2013. jún. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!