Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen iskolák vannak mobil-ap...

Milyen iskolák vannak mobil-app fejlesztésre?

Figyelt kérdés
Milyen képzettség kell,ahhoz, hogy el tudjak menni mobil alkalmazás készítőnek? Már régóta szeretnék alkamazásokat készíteni,most végzek középsulival lassan és egyelőre a programozási tudásom 0.

2017. jan. 18. 17:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egyetem, mérnökinfó vagy progterv
2017. jan. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire vagy önálló. Önálló embereknek nem javaslom az egyetemet. Ugyanannyi idő alatt sokkal többmindent meg tudsz tanulni otthon. Tele van a net tutorial-okkal, videókkal meg könyvekkel ebben a témában. Állásinterjún meg nem a papírt nézik, hanem a tudást.
2017. jan. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem kepzettseg, tudas kell hozza. Mehetsz valami info szakra tovabbtanulni, de a tudast nem ott fogos megkapni, az csak arra jo h beirj valamit az oneletrajzodba. Valojaban a kutyat se fogja erdekelni a kepzettseged addig amig vannak jo referenciaid, jol toltotted ki a tesztfeladatokat, es szimpi voltal interjun.
2017. jan. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"Ugyanannyi idő alatt sokkal többmindent meg tudsz tanulni otthon."


Hazugság.


"Állásinterjún meg nem a papírt nézik, hanem a tudást."


Hazugság.


"Mehetsz valami info szakra tovabbtanulni, de a tudast nem ott fogos megkapni, "


Hazugság.

2017. jan. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
pen-dragon neked fogalmad sincs a mai IT világról.
2017. jan. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Pen dragon, 12 eve fejlesztek, es a ceghez interjuztattunk mar nem egy egyetemrol szakadt ki ha en nem, kb 5-10 eves elavult mocsingot nyomo arcokat. Emiatt nem erdekel senkit mennyit seggeltel ott, ha nem ertesz hozza nem veszunk fel, ha igen akkor nem erdekel h mit csinaltal x evig. Es a cegek donto tobbsege (leszamitva nehany multit) pont igy lesz vele.
2017. jan. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"„aki önmagát képzi, ugyanúgy sikeres lehet az általa választott területen, főleg akkor, ha önálló vállalkozásba fog és később akár vezetői pozíciót tölt be saját cégénél."


Mégis az a helyzet, hogy „a papír a szakértelem kézzel fogható bizonyítéka“, mondja Pogson. „Egy olyan fejlesztő, aki egy még ismeretlen programon dolgozik az alagsorában, sose fogja megkapni egy diplomás állását.“


„Bár diplomásként megéltem karrierem során jót és rosszat, sose bántam meg, hogy elvégeztem az egyetemet“ – vallja be. „Életem legszebb évei voltak azok. Rengeteg kiváló emberrel találkoztam és egy csomó fantasztikus dolgot tanultam, csináltam. Úgy érzem, jobb és több lettem, megtanultam bonyolult problémákat pillanatok alatt megoldani és gyorsan elsajátítani az új technológiai eszközök használatát.“"


"Való igaz, „a szaktudás kiemelkedően fontos, ha munkát szeretne az ember“, világít rá Mike Stone, a Linux Rants bloggere. „Ez a huszonkettes csapdája. Sok cég nem is hívja be interjúra azt, akinek nincs főiskolán vagy egyetemen szerzett diplomája. Viszont ha behívnak, be is kell bizonyítanod, hogy megvan a munkához szükséges szaktudásod.“


Manapság már „a programozási gyakorlat és a diploma is elengedhetetlen“, mondja Stone. "

2017. jan. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerencsere a piac nem ezt mondja :)
2017. jan. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Amiről te beszélsz, az nem a piac, hanem annak egy picike szegmense, ahol az életbenmaradásért küzdő cégek igyekeznek megmajmolni hozzájuk hasonló, súlytalan cégeket, hogy pl. a weben jelenjenek meg, mert az nekik jó lesz. Ilyen, vagy hasonló munkákat képesek csak szerezni és az ehhez elvárt, meglehetősen sekélyes kompetenciával bíró személyeket tudják/akarják csak megfizetni.


Azonban: "„az informatika berkeiben köztudott, hogy a kalkulus és a logika is elengedhetetlenek a komplex programozási feladatok elvégzéséhez“ – mutat rá Saenz"

2017. jan. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha php a világ csúcsa valakinek akkor tényleg nem érdemes egyetemre menni. Ha komolyabb dolgokat akar csinálni akkor viszont elengedhetetlen
2017. jan. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!