Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a véleményetek a webnode.hu...

Mi a véleményetek a webnode.hu-ról?

Figyelt kérdés

Mennyire megbízható?

Ha a teljesen ingyenes verzióját választom és úgy készítek weboldalt, az egy teljes értékű weboldalnak fog számítani?

Ha egyáltalán nem értek a weboldalkészítéshez érdemes ezt használnom?


Egy youtube csatornához szeretnék egy egyszerű weboldalt ahova belinkelhetem videóimat, leírhatom a gondolataimat stb, annyi minimális webshop része lenne, hogy egy könyvet árulnék rajta.


Tudom, hogy egy igazán jó saját weboldal elkészítése nem olcsó dolog, de én ha lehetséges szeretnék ingyen készíteni egyet, az nem baj, ha csak egy nagyon kis egyszerű weboldal lenne.


Érdekelne a hozzáértők véleménye, tanácsa.

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!



2021. jan. 18. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem. ilyen egyszeru.. egy webshop mukodtetesehez kell mysql. adatbazis stb.. ingyenesbe ilyen nem szokott lenni
2021. jan. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak egy könyvet adnál el, akkor arra elegek az ilyen oldalak.


Viszont a Webnode egy borzalom.


Akkor már inkább a Weebly, de méginkább Webflow.


De inkább nem folytatom, mert bár igaz, de webfejlesztőként szabályosan fájt leírni ezt a 3 nevet.

2021. jan. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyen egyszerű oldalhoz elég egy statikus oldal az ráadásul gyors is lesz. és ma már nem akadály egy blog, vagy egyszerű webshop sem.


Itt megnézheted mi is az a Statikus weboldal:

[link]


Ezt tudom ajánlani, egyszerű használni, és ehhez találsz webshop modult.


[link]


Ne zavarjon az akciós cimke íngyen is használhatod, csak a sablonokat és néhány kiegészítőt nem. De van benne ingyenes sablon is, meg alapból jó sok blokk. Szóval össze tudod rakni vele.


Itt pedig találsz hozzá egy online tanfolyamot, bár az nem ingyenes, de néha vannak komoly akciók.


[link]

2021. jan. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!