Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A semantic html-t mennyire...

A semantic html-t mennyire kell "komolyan" venni?

Figyelt kérdés

Az a reszt ertem, hogy ezek a tagek segitenek, hogy az olvasok felimserjek a kulonbozo reszeit az oldalnak. Megneztem par semantic html layoutot es kicsit katyvasz az egesz. mert vhol a headerben van a nav, de azt is olvastam h nem ajanlak ezt hanem kell kulon header meg nav. de pl kihagyhatom a headert es csak nav lenne az oldalam tetejen az jo , mondjuk logoval a bal oldalt es menuvel a jobb oldalt?

vagy vhol a main reszben rakjak bele a section-t de lattam olyat is h volt main es kulon section mellette.

Remelem ertheto a kerdesem.



2022. nov. 10. 20:20
 1/5 ludicrousSpeed ***** válasza:
100%
Amennyire csak lehet.
2022. nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nah, annyira nem kell komolyan venni. Egyszerüsíti a felépítést, de ennyi erővel <div id="nav">-al is megoldhatod gyakorlatilag. De a böngésző ill. kereső motorokat tudod segíteni vele, hogy értse, hogy az navigáció akar lenni.
2022. nov. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ludicrousSpeed ***** válasza:
81%

"Nah, annyira nem kell komolyan venni. "


Jól van pistike, köszönjük.


"ennyi erővel <div id="nav">-al is megoldhatod "


Igen. Indiában kb. elmegy...


"böngésző ill. kereső motorokat tudod segíteni vele"


Meg saját magadnak az olvashatóságot, a böngészőknek, szövegfelolvasóknak, egyéb eszközöknek, amiken billentyűkkel lehet(kell) navigálni...

2022. nov. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

es tudtok linkelni egy egy oldalt ahol szepen le van irva, vazlatolva hogy mi a jo formatum?

pl section, article, main vonalon?


Koszi.

2022. nov. 12. 16:34
 5/5 DnPlymn válasza:
2022. dec. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!