Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Letezik olyan oldal ahol...

Letezik olyan oldal ahol eladhatom a weboldal-szeru programjaimat?

Figyelt kérdés

weboldalakat is de azert irtam igy mert nem csak weboldalakat programozok bongeszokben.

mondjuk peldanak legyen egy egyszerubb jatek, kulonleges visszaszamlalo, kepszerkeszto es szamos mas hasonlo program melyet nem igazan lehet weboldalnak tekinteni.

penzt szeretnek keresni ezekkel.

na meg persze bovitmenyek sokasaga.



2023. ápr. 8. 21:07
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
2023. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
A flippán még a tiktok fiókodat is eladhatod.
2023. ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
nagyon szwpwn koszonom #11 !
2023. ápr. 9. 22:44
 14/29 anonim ***** válasza:

9-es kösz az infót.

Pl. Azt hittem Java vagy Kotlin nyelvről van szó, mert, akkor ott a google play-t ajánlottam volna. Ezért kérdeztem milyen nyelven írsz.


Html5 css3 javascrypt azzal saját projektű online regisztrációs játék weboldalt is lehet készíteni, de ott grafikailag is minimum érteni kell hozzá hogy designos legyen a játékod és több minden máshoz is. De egy saját kereskedős weboldalhoz már vállalkozói kell, és nem egy személyes munka, jogi dolgoknak is utána kell nézni, adat és webbiztonságra is oda kell figyelni és több mindenre.

Ha meg csak telepíthető kis játékokat gyártasz azt meg inkább erre specializálódott piactéren érdemes eladni, de ugye adóznod is kell. Magyarán tevékenységi kör és egy könyvelő is kell hogy megmondja hogy tudod elkezdeni milyen vállalkozási forma etc. Ha ez még nincs azért jelzem, de aki ilyen kérdésen gondolkodik annak már biztos van vagy tudja hogy kezdje el ezt a részét.


Láttam programozás mentes 3d-s program oldalt is ahol ingyenes a program még el is adható amit alkotsz a programmal csak részesedést kérnek. Rengeteg kiegészitők vannak a piacterén pl. Játék 3d háttér, karakterek etc., amiket felhasználók alkottak.


A codecanyon-t pl. csak névről ismertem.


Ha weboldal sablonok arra is van több piactér amúgy.


Amin elgondolkodtam, hogy volt egy programod amit írtál és szerzői jog sértő gyanús, mivel ráadásul a munkahely fogalmát is írtad ami meg a kereskedelmi fogalmat vonza magával ebben a szövegkörnyezetben, pláne ha másolás védelem van az oldalán, de javíts ki ha tévedek és csak félreérthető volt amit írtál. De a lábléc Copyright felirata és az ÁSZF is jelzi amugy a szerzői jogokat akkor is ha nincs másolásvédelem a weboldalon. Ha az illető ezzel tisztában van akkor az szerzői jogsértő ha nem kér engedélyt.


Idézem amit lehet csak félreértek :


"kiszedi egy adott weboldalrol a kello informaciokat, hogy egy munkahelyen informacios tablakat lehessen nyomtatni adott termekekrol."


Csak mert ha a munkahely saját weboldaláról van szó, az más.


De sanszos hogy félreértem és webshop tulajdonosok által üzemeltetett saját webshop saját munkahelyére gondoltál amikor a programodról írtál, amit alkottál. 😏

2023. ápr. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
57%

[link]

Te valami troll vagy?

2023. ápr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy most már én is néznék egy demót, néznék már valami finom function osszeadas (x, z) { return x+y; } féle istvánkódot.
2023. ápr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
15-ös ezt kinek írod?
2023. ápr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Bocs, a kérdezőnek címeztem :)
2023. ápr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Oké, csak ilyenkor jó jelezni hogy a kérdező, vagy számszerűen, hogy tudja az akinek szól, mert így anélkül nem nagyon tudni.
2023. ápr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

#14

nos.

en eloszeretettel lopok oldalakrol ha csak egy kisebb kapu is van ra.

imadom felterkepezni a rendszert es aztan jol ratenni a dicsoseges habot a nem tul finom tortajukra :D

nincs ra engedelyem de kellett a program szal fogtam es megirtam.

a filmes oldalakrol is ugyanigy toltok le vagy kisarkitva a dolgot igydobok ki embereket a sajat facebook vagy gmail fiokjukbol szorakozasbol.

na de szorakozast felre teve en csak jora szeretnem a tudasomat hasznalni es mivel minden oldalbol azt kapom, h jol megy - ezert penzt is szandekozom keresni vele.

egyszerubb jatekokat akarok irni meg kis ám jol felturbozott weboldalakat speci funkciokkal.

szal epiteni akarok mert a rombolast meguntam.

kerlek ne tekintsetek erre nagykepuen csak azt szeretnem mondani ezzel, hogy mennyi mindenben oda tudom tenni magam.

a designt ugy irom mintha 50 eve a tolmacsa lennek hasonlokeppen a javascriptet persze mivel az gondolkodobb nyelv, neha megallok elgondolkodni a sok ut miatt, hogy melyik is lenne a legjobb (dinamikusabb).

a munkata visszaterve az egy vicces helyzet.

mar 6 programomat hasznaljuk es kulfoldi ceg e-honban is uzletlanccal. A "kulfold" sokmindent nem enged meg Magyarorszagnak es mondig azon rohogunk bent ha alkotok valamit, hogy nekem nem kell az engedelyuk a magyar I.T.-val ellenben :D

amikor volt latogatas, meg is akartak venni a programomat mar 2x is mert jobbat irtam mint amit ok tudtak produlkalni.

szoval ezert is akarok belevagni csak hivatalosan.

nekem jo ha egyedul de jobb ha egy csapatban dolgoznek. de mindenkepp itthonrol kenyelmesen ido kotetlenul.

mondjuk kapnek egy honapot egy adott reszletre, amit megirnek 2 het alatt vagy hamarabb es lenne 2 hetem szabadon. nyilvan egy jo fizetesert ami mondjuk 3 de inkabb 4 kilo also hangon.

nagyjabol ez a helyzet.

2023. ápr. 13. 22:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!