Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Letezik olyan oldal ahol...

Letezik olyan oldal ahol eladhatom a weboldal-szeru programjaimat?

Figyelt kérdés

weboldalakat is de azert irtam igy mert nem csak weboldalakat programozok bongeszokben.

mondjuk peldanak legyen egy egyszerubb jatek, kulonleges visszaszamlalo, kepszerkeszto es szamos mas hasonlo program melyet nem igazan lehet weboldalnak tekinteni.

penzt szeretnek keresni ezekkel.

na meg persze bovitmenyek sokasaga.



2023. ápr. 8. 21:07
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

#15

nem vagyok troll de mindenhol probalkozom es addig amig sikerrel nem jarok.

faven mar egy rakas csoportot kiprobaltam es mindenhol az.ment h elobb tanuljak meg ezt meg azt meg irni. persze senki nem kerdezte meg miert irok hibasan (helyesirasi ritkan, inkabb elgepelem telon es ez volt.minden bunom persze ez gep elott programozaskor nem esik meg)

hozzatennem az elozo hozzaszolasomhoz kiegeszitve es innen adodva, hogy nem vagyok hajlando a "korszeru" vanilla meg egyebb bootstrap ..zarsagokat hasznalni mert elvezetem lelem a munkaban es minden alkalommal egy feher ures lappal indulok.

2023. ápr. 13. 22:04
 22/29 A kérdező kommentje:

#16

istvankod mi? :D

ez jo volt :D

gyakori nev de melle lottel fiam :D

return a feladonak :D

2023. ápr. 13. 22:08
 23/29 anonim ***** válasza:
61%
Ez borzasztó gyenge trollkodási kísérlet.
2023. ápr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
..van akit nem erdekel, mennyi pontot veszit.
2023. ápr. 14. 09:13
 25/29 anonim ***** válasza:
61%
Van. Na unsubscribe.
2023. ápr. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

14-es válaszod alapján ajánlom figyelmedbe a btk. Internetes adatlopásra és más közösségi oldalának feltörésére magyarán hackerkedésre vonatkozó törvényét és a személyiségi jogokra vonatkozó törvényt is. Én nem ajánlgatok neked több ilyen oldalt ezen válaszod után még akkor se ha troll válasz. Bár több válaszod inkább a troll kategoria ahogy IT Guy is írta.


Amugy én ugyan nem tanultam javascryptet, de azt tudom hogy weboldalak funkciójához való és weboldal fejlesztéshez magyarán statikus oldalakhoz. Szokták dinamikus oldalhoz is használni utána olvastam de a javascrypt a felhasználói élmény javitasaert felelos többek között. A facebook profil meg ugye mar dinamikus oldal es teljesen mas programnyelv. De javitsanak ki akik tenyleg programozok es ertenek ezekhez.


Szóval azt akarod elhitetni az emberekkel hogy javascryptel törtél fel facebook profilokat.


Es pontvesztessel dobalozol miutan az egyik valaszodban nagy mellénnyel irtad hogy büncselekményt követtél el mert feltörted más emberek facebook profilját.


Khm kamilazok inkább és én is unsubscribe-elem a kérdésed.

2023. ápr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

#26

nem feltortem hanem megcrackeltem.

Hack = bejutni valahova

crack = altalaban megakadalyozni valamit szamos modon.

en az utobbit hasznaltam.

nem tudok hackelni.

de ha mar annyira erdekel mindenkit h hogyan, irtam egy bovitmenyt amely mindig beillesztette a celszemely emailjet es valami random jelszavat.

nem szamoltam de 30-50 hibas beirt jelszo utan 24 orara kivagnak a fiokodbol es helyes adatokkal se tudsz velepni.

en automatizaltam nem hackeltem.


itguy pedig egy danika nevu sopredek, volt osztalytars es mindig probalkozik kozossegi oldalakon engem becsmerelni.

2023. ápr. 16. 17:36
 28/29 anonim ***** válasza:

27-es khm te írtad célszemély email címe, na és azt honnan szerezted?


Gondolom ismerőseid facebookjával szórakoztál. Azt tudod, hogy ez is ugyanúgy bűncselekmény?


Én nem hiszek abban, ha valaki eddig rombolt, majd hirtelen megváltozik és épít, ha épít is mindig az önös érdekéből épít, nem azért hogy másnak jobb legyen.


Gyk-n rengeteg ilyen kérdés vagy válasz van akik szintén nem tisztelik más személyiségi jogait, illetve adatait pl. IT kérdéseknél.


Egyébként te sem olvastad el a gyk szabályzatát, felhasználó személyazonosságát tilos írni.


Én azt gondolom a válaszaid alapján, hogy "kecskére káposztát bízni" típusú gondolatok jutottak eszembe mikor kamillázva olvastam, hogy más kínkeserves munkáját amit alapból véd a szerzői jog, a termékeit kimásolod katalogizálod a személy engedélye nélkül.


Aztán tudatlan naív embereknek adnál el egy ilyen programot,mert piactéren nincs mindenki tisztába dolgokkal, és civilek is megvehetik, de neked lehetne eszed nem becsapni embereket! Nem előszeretettel lopni kéne, hanem azt a tudást kéne jóra használni és tisztességesen meg is tudnál élni belőle! Ez szégyen az IT szakmára nézve. Én mindig elszomorodok mikor ilyeneket olvasok.

2023. ápr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Hogy mekkora egy söpredék vagy te, kedves kérdező :D
2023. ápr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!