Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy adjam el a saját szkriptj...

Franciasrac kérdése:

Hogy adjam el a saját szkriptjeimet ?

Figyelt kérdés

Ennyi a kérdés, nehéz a diáki élet és ahogy most már elég ügyes vagyok webprogramozásból, el szeretném kezdeni árulni a saját szkriptjeimet és kis programokat, legyen HTML-ből, CSS-ből, JS-ből, PHP-ből, akár Javából vagy Pythonból is. Volt már néhány parancsom a Leboncoin-n (egy nagyon népszerű francia piactér), már egy pár száz eurót kerestem ennek köszönhetően, viszont az tuti nem elég hogy bárcsak etessen, szóval tudom hogy van rá esély hogy működjön, de azért nem tudom hogyan kell ezt megcsinálni, esetleg ti ismernétek olyan oldalakat, amelyeken ez lehetséges ? Egyikőtök már megcsinált és mi hogy ment ?

Előre is köszönöm a válaszokat 🙃



2023. szept. 18. 14:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
37%
Na, már csak te hiányoztál.
2023. szept. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát 🙂


6) Például olyanra gondoltam ami egy adatbázishoz csatlakozhat és leegyszerűsíti és biztosítja a lekérdezéseket. Akár picit nagyobb projekteket sem bánnék, ahogy kis oldalakat vagy programtervezési mintákat.

7) Nagyon remek ez a roadmap oldal ! Nem akarok én annak lenni (inkább a MI-hoz vonzódom), de valszeg a REST API-k pontján állok, az előtti dolgokat ismerem.

A saját honlapom készülése éppen folyamatban van, a portfolióm hát nyilván a Github fiókom. A legtöbb projektem személyes és nem mutatható de például ezt csináltam gyakorlatból [link] csak pár napon belül készült és nem a kinézete a lényege, hanem a szerveres rész, de így már ítélhetitek, valóban nagyon kíváncsi vagyok arra.

9) Példákat írtam már, ám mindkettőnek szólhat az egész, magán embereknek inkább oldalak, más fejlesztőknek pedig szkriptek.

2023. szept. 19. 21:19
 13/16 A kérdező kommentje:
Amúgy működik a link, csak törölni kell a vesszőt az URL-ből
2023. szept. 19. 21:20
 14/16 anonim ***** válasza:
81%

"Például olyanra gondoltam ami egy adatbázishoz csatlakozhat és leegyszerűsíti és biztosítja a lekérdezéseket. Akár picit nagyobb projekteket sem bánnék, ahogy kis oldalakat vagy programtervezési mintákat." Ilyet 1./ aki csinál élesben ilyet kb. 1 perc alatt összedob. 2./ ebből adódóan kb. 1 000 000 000 helyről ingyen is letölthető.


A többi sem komolyabb. Miért költenék pénzt arra amit le tudok ingyen is szedni, vagy 1 perc alatt megcsinálom? Vagy megcsinálja a keretrendszer.

2023. szept. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
78%

"nem a kinézete a lényege, hanem a szerveres rész"


Amiből nyilván nem látszik semmi, zseniális példa :D

2023. szept. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

14) Nem mindenki szuper erős ahogy te, mindig lesz olyan, kinek szüksége lesz ilyenre, de nem tudja hogyan csinálja. Egy testreszabott DAO például kétlem hogy ingyen letölthető. Egyébként is sok embernek szüksége van céges honlapra, pedig nem tud programozni, legyen az pék, festő vagy mit tudom én. Viszont elsodródunk az eredeti kérdéstől, megkaptam a választ amit kértem, elégedett vagyok :)

15) Én csak mutatom amit csináltam, azt csináld vele amit akarsz 🤷‍♂️

2023. szept. 19. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!