Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Domain és e-mail regisztráció....

Laciun06 kérdése:

Domain és e-mail regisztráció. Van ajánlott szolgáltató?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy .hu-s domain, és hozzá tartozó 1-2 e-mail címet regisztrálni. Milyen megbízható szolgáltató van akihez érdemes fordulnom? Nem szeretnék évente váltani, de az ár is fontos tényező azért a döntés során.


Köszönöm szépen a segítséget!



ápr. 12. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


+ tárhelyszolgáltató a weblaphoz (de nem ez szerepelt a kiírásban...)

ápr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nethely.
ápr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
rackforest szerintem.
ápr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ápr. 13. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rackforesten hogyan tudok e-mail cimet hozzáadni a domain regisztráció során? Vagy az a "tárhely"-nél van mint opció? Ott a legkisebb éves csomag vajon elég ha 1-2 e-mail cimet akarok csak?
ápr. 13. 12:17
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Az E-mailezéshez kell webtárhely szolgáltatás is, mivel azon tárolja a leveleket. Sajnos az email átirányításhoz (aliashoz) is, bár ez a tárhelyen nem tárol leveleket, de nem ismerek önállóan rendelhető csak E-mail és/vagy alias szolgáltatást.

Amit még ajánlani tudok, az a Nethely, náluk is van domain regisztráció, továbbá ők adnak 256 Mb ingyen tárhelyet, amit levelezésre is használhatsz, E-mail átirányítás is létrehozható náluk (amit átirányíthatsz a Gmail-ra, vagy bárhova máshova). A korlátozás, hogy ingyenes tárhelyen csak 1 email cím és 1 átirányítás hozható létre, így összesen 2 lehet. Ha előfizetsz bármelyik fizetős tárhelyükre, akkor már korlátlan E-mail cím és átirányítás hozható létre, és természetesen a tárterület is jóval nagyobb lesz.

ápr. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azóta regisztráltam, és el is indult valami. Ami kicsit problémás, hogy olyan, mintha a készült e-mail fiók nem tudna leveleket fogadni, és gmail-ra pl küldeni sem tudok. Ennek mi lehet az oka? Csak tegnap este regisztráltam a domain-t, lehet, hogy az? Protonmailre tudtam küldeni e-mailt, vagyis valami azért megy....
ápr. 14. 16:36
 8/8 vmg ***** válasza:
50%
Nekem a Nethely-nél van több oldalam és webalkalmazásom, megvagyok velük elégedve tudom őket ajánlani.
ápr. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!