Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen szolgáltatót válasszak,...

Milyen szolgáltatót válasszak, ha php alapú weboldalt szeretnék az alábbiakkal?

Figyelt kérdés
Adatot csak szöveget szeretnék tárolni, meg a felhasználók adatait, ezért túl nagy tárhely nem kéne, lehet hogy ingyen is megoldható a legtöbb helyen. Ami kéne az php alapu automatikus hírlevél regisztrált tagoknak, és valami fizetési vagy donációs lehetőség, Paypal, átutalás, SMS.

2017. júl. 28. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Alap dolgokra bármelyik jó lenne.

Hírlevél már kicsit komplikálja, nem mindegyik szereti ha sok levelet küldesz, ezért limitál.

Így fizetős tárhelyet javasolnák már ez miatt is.

Plusz ne felejts el NAIH számot kérni, a felhasználók adatainak tárolása miatt.

A donáció pedig már ettől független, akár HTML lapba is beágyazható...

2017. júl. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És, ha csupán annyi donációt szeretnék, hogy a weboldal fenntartható legyen, de semmi haszon. Akkor hogyan van az adózás?
2017. júl. 28. 16:21
 3/6 A kérdező kommentje:

"Így fizetős tárhelyet javasolnák már ez miatt is."


De tudnál ajánlni? Ami nem drága pl., ha nem kell nagy tárhely és csak a hírlevél a lényeg?

2017. júl. 28. 16:21
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
[link] : Ha nem kérsz saját domaint, a te követelményeidnek korlátlan ideig ingyenes marad.
2017. júl. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

a saját domaint nyilván megfizetem, nem az a lényeg


te tudtommal amit linkeltél az egy kalap szarr, vagy te máshogy tudod?

2017. júl. 28. 20:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom hogy kalap kaki! :-)

Hírleveleket VPS -t mondanék, de ott meg tipikus gond hogy az IP többsége SPAM listán.

2017. júl. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!