Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Egy adatbázisból kellene...

Egy adatbázisból kellene kiválasztani az utoljára feltöltött 6 terméket és 60 napig megjeleníteni ezt, hogy tudom megcsinálni?

Figyelt kérdés

Bár én T betűs vagyok de egy olyanra kértek meg, hogy egy adott adatbázisból, az utolsónak feltöltött 6 terméket jelenítsem meg egy adott oldalon, majd 60 nap múlva vegye le a program. Illetve ha volt közben feltöltés az adatbázisba akkor a régebbit törölje és az új kerüljön fel, a már megadottak szerint. Erre tudtok e valami megoldást, mert bár kerestem a netten de nem találtam. Vagy rosszul kerestem.

Nagyon köszönöm.

Gábor


2011. aug. 31. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Egy adatbázisból kellene kiválasztani..."


de konkrétan melyik adatbázis rendszerből?

2011. aug. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen jogos a kérdés. Mondtam, hogy T betűs vagyok elnézést. Szóval van egy mysql adatbázis amibe termékek kerülnek feltöltésre. Ebből szeretném az utoljára feltöltött 6 ot megjeleníteni külön is. Egy olyan címszó alatt, hogy legújabb termékeink.


Köszi szépen.

2011. aug. 31. 11:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a két helyen megtalálod, amiket használnod kell:

[link]

[link]

2011. aug. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Megpróbálom értelmezni, de nem biztos, hogy sikerül, mert még az elején járok a php nak. De igyekszem.
2011. aug. 31. 18:55
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudtam előbbre jutni sajnos. Nem vagyok nagyon otthon a programozásba, ugyan elkezdtem és a php t is elkezdtem megismerni, de sajnos lakcímnélkülivé váltam és így nem tudtam folytatni. Most is azért kellene mert egy ismerős befogadott és szeretnék neki ezzel törleszteni mert pénzem sincs sajnos. Ha esetleg, bár ez már tudom nagy kérdés, azt meg mutatnátok, hogy mit rakjak a az oldalba hogy az adott kérés szerint működjön, nagyon megköszönném.
2011. szept. 1. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!