Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weblapkészítést hol tudok...

Weblapkészítést hol tudok tanulni?

Figyelt kérdés
Valami OKJ-s vagy államilag támogatott sulit keresnék elsősorban, mert ha most végzek a fősulival (ennek most semmi köze a fent említettekhez), ezt szeretnék tanulni. Gondolom van valami 1-2 éves dolog. HTML meg CSS alapok megvannak, csináltam is egy-két statikus oldalt, de szeretném kicsit "profibban" csinálni, php-t is tanulni stb. :)
2013. júl. 18. 12:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Webprogramozás OKJ van.
2013. júl. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Konkrét sulit tudsz mondani? Keresgettem neten, de az a tuti ha valaki olyan mond valamit, aki már elvégzett valahol ilyesmit.
2013. júl. 18. 12:26
 3/18 PHP de kóder! ***** válasza:
papirt kaphatsz okj-s kepzessel, az, hogy tudast is ad-e, az kerdeses
2013. júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 PHP de kóder! ***** válasza:
52%

inkabb keress konyveket, online dokumentaciokat


aztan ha mar midnent tudsz, akkor menj el egy tanfolyamra, hogy papirod is legyen rola (ha ez fontos)

2013. júl. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
Volt szerencsém dolgozni egy egyetemet végzett programozó sráccal, hát hetekig arra nem volt képes, hogy töröljön egy rekordot phpmyadminnal vagy akárhogy az adatbázisból (mivel nem volt képes admint sem csinálni). A felhasználóktól adatbázisba érkező adatokat sem szűrte, semmi. Szóval egyetértek az előttem írókkal.
2013. júl. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát nekem nem a papír lenne a fontos, hanem, hogy megtanuljam. Mondom HTML-t CSS-t tanultam magamtól, az megy is, úgyhogy a többit is megtanulom akkor, csak amennyire tudom azért az sokkal nehezebb, ezért gondoltam, hogy suliba járva esetleg könnyebben menne.
2013. júl. 18. 13:56
 7/18 anonim ***** válasza:
#5 Szabad tudni melyik egyetemen végzett az illető? :)
2013. júl. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 PHP de kóder! ***** válasza:
egyetemi vegzettseg != okj-s vegzettseg
2013. júl. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 PHP de kóder! ***** válasza:
(bar okj-s vegzettsegem nincs) :))
2013. júl. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szingapúrban. Miért szavaztatok le?
2013. júl. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!