Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » WYSIWYG űrlap készítés hiba...

WYSIWYG űrlap készítés hiba segítene valaki?

Figyelt kérdés

WYSIWYG w.b 9 et használok, megcsinálom az űrlapot, de amikor rákattintok a "küldés" gombra, nem akarja elküldeni a megadott mail címre az adatokat. Ez miért van?

( Amit már megtettem: magát a lapot és az űrlapot is php-re állítottam, elvileg nem lenne több munka vele...)



2014. ápr. 12. 20:36
 1/2 [OP]Destroy-man válasza:
Azt a kódot megírtad, ami feldolgozza a formot, és e-mail kreál belőle? Beállítottad az SMTP-t? Ha saját gépedről teszteled, van jogosultságod e-mailt küldeni arról a gépről? Tűzfal nem fogja meg az SMTP-t?
2014. ápr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mivel maximálisan kezdő vagyok ezért fogalmam sincs :D Kérlek alpári egyszerűséggel elmagyaráznád, hogyan írjam meg a kódot stb... ? Csak saját célú honlapot készítek, most tanulgatom, nem programozói szinten szeretnék honlapot csinálni csak saját magam szórakoztatásából, ezért nem kérek meg senkit a honlap vagy űrlap elkészítésével. (ezt azért írom, mert mindenkinek azt írják, hogy aki hülye hozzá az ne csináljon ilyet :D )
2014. ápr. 13. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!