Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Azt kérdezném, olyan Minecraft...

Mr.Sas kérdése:

Azt kérdezném, olyan Minecraft 1.7.2 es IP t adni ahol van Admin/Épitész/Moderátor/bármien stafftag felvétel van?

Figyelt kérdés
A szerver 1.7.2 es legyen.Legyen rajta felvétel(Ha lehet kérnem)

2014. szept. 23. 14:35
 1/6 Tengor ***** válasza:
Szerinted milyen szerver lenne az, ahova csak úgy felvesznek staffot, aki "beesett az utcáról"?
2014. szept. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyan ahova felvesznek 1 olyat, akinek volt szervere és ért hozzá.1.Is tudom használni a World Editet(Tudom azt sokan tudják mert nem nehéz)2.Sor Értek Sok pluginhoz (Am ha valakinek van 1 szervere és nem tudja megcsinálni hogy adminak irja ki akik azok ne csak ugy hogy van OP juk az tegye be az Essentialsbol az öszeset)
2014. szept. 23. 14:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
127.0.0.1-re vesznek fel admint is, moderátort is, lehet építészt is.
2014. szept. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tengor ***** válasza:

Én ezt értem, és gondoltam, hogy nem csak úgy jött az ötlet, hogy te staff akarsz lenni, mert sokaknál így van. Aztán ha belegondolsz, messziről jött ember azt mond, amit akar, elég nehéz ellenőrizni, hogy tényleg megvan-e a tudásod.

Ha nekem lenne szerverem biztosan nem engednék hozzá olyant, aki csak úgy beesik a netről, hogy ő jött adminkodni.

2014. szept. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha lenne ilyen szerverem, biztos nem engedném hogy olyan nyúljon hozzá aki egy mondatot nem tud megfogalmazni rendesen.
2014. szept. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Boti466 ***** válasza:
Bármilyen helyen, adminisztrátornak lenni nem mindig olyan jó dolog... + a normális szerverek nem használnak essentialst...
2014. szept. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!