Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Reális ez az ár egy saját...

Reális ez az ár egy saját fejlesztésű weboldalért?

Figyelt kérdés

Olyan weboldalt szeretnék, ami nem cms-el készül, hanem saját fejlesztés. Nem szeretnék rá sok mindent, szöveg, 1-2 videó, megrendelés, hírlevél, GYIK, ÁSZF, tehát ilyen alap oldal lenne, de konkrét elképzelésem van a kinézetet illetően.

Felkerestem egy céget, akit a google dobott ki (végül is szerintem elárulhatom, ők azok: [link]

A saját fejlesztésű oldalra 80e ft-t mondtak ezekkel a feltételekkel.

Az én gondom, hogy keveslem ezt. Mármint, nyilván boldog lennék, ha megúsznám ennyiből, de jóval többre számítottam, és sajnos már megtanultam párszor, hogy az olcsó húsnak híg a leve. Mit gondoltok, bele merjek vágni?



2015. máj. 19. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Kérdezz meg másokat is, és kiderül. Nem tartom amúgy soknak, mivel valószínűleg ez a cég is csak saját előre elkészített modulokat szab át a te igényid szerint, mint kb. az összes többi. Minek írja meg ötször, ha elég egyszer is...

G.

2015. máj. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem is pont az a bajom, hogy kevésnek tartom :D
2015. máj. 19. 22:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A (nettó) 80 attól függően milyen a külső és milyen extrák vannak nem feltétlen kevés.

Rendelés: sima email form, vagy felhasználók, kosár...?

Hírlevél: egyszerű körlevél, vagy ütemezhető?

Videók: Csak feltöltöd megfelelő formátumba (MP4), vagy konvertálni kell szerveren?

Mobilra is optimalizálják, ami ma már azért fontos?


Attól függően mit szeretnél, hogy nagyon alap dolgok (ami bele fér a 80 -ba), vagy teljes funkciójú oldal azokkal amiket fent írtam akár 2~3× -osa is lehet.

2015. máj. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

rendelés: sima contact form, megadja egy űrlapon az adatait, én ezt megkapom e-mailben

hírlevél: oda is csak 1 contact form kell, mailmastert használok

videók: csak feltölteni

és igen, mindenképpen reszponzív kell, hogy legyen

2015. máj. 19. 22:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Tessék, ez meg sokallja a 60-at, rendezzétek le. :-)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__weblapkeszit..

2015. máj. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ennyi kell csak, akkor reális lehet.


Kicsit belenéztem a refernciákba, az egyedi oldalakban, hááát, amiket megnyitottam mindben volt egy ilyen rész:

" Delete everything in this .container and get started on your own site!"


Lehet csak a templateből használnak kész megoldást, de vigyázz, hogy mit mondanak/ígérnek.

Bár nem kérsz sokat, de olyan cégnél, ahol saját grafikus van és teljesen egyedi a design, ott 40-60 körül jön ki csak annak az elkészítése. (Már ha tényleg jó cég.)

2015. máj. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A portfólió oldaluk nem igazán saját tervezés...

Eléggé átültetett cms szagú, de a forráskódban pl itt van pár sor:

$(document).ready(function(){

$("ul.sf-menu").superfish({

animation: {height:'show'}, // slide-down effect without fade-in

animationOut: {height: 'hide'},

delay: 1000, // 1.2 second delay on mouseout

dropShadows: true

});

});


"delay: 1000, // 1.2 second delay on mouseout"


Ez pl. eléggé árulkodik a copy-pasteről, hogy egy kommentet nem tudnak átírni...

Lehet, hogy csak egy feltörekvő cég, de én a helyedben hagynám őket...


Ryo

2015. máj. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Drone007 ***** válasza:

A honlapjaik kicsit egyszerűek, kicsit mindegyik ugyanúgy néz ki (vannak ugyanolyan jellemzőik), és a 80e Ft is kicsit olcsónak tűnik.

Én azt javaslom, hogy nézd át a referencia honlapjaikat, és ha tetszik a munkájuk, akkor köss szerződést velük. Sokkal rosszabb és igénytelenebb cégekkel is találkoztam már. Szerintem nem olyan rosszak, ilyen áron biztos nem.

2015. máj. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!