Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikus&műkörmös bármilyen...

Kozmetikus&műkörmös bármilyen országban lehet az ember?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömről lenne szó, nagyon szeretne világot látni közben meg dolgozni is persze. Az én véleményem ezzel kapcsolatban az, hogy biztosan rengeteg országban tudna dolgozni átutazóként, kivéve a nagyon elszegényedett helyeken, ahol elég másodlagos vagy egyátalán nem érdekli az embereket egy kozmetikus vagy körmös, vagy csak megfizethetetlennek tartanák. De ha belegondolunk az emberek általában szeretnek jól kinézni, bárhol is éljenek. Szóval bevallom kicsit én is szimpatizálok ezzel a gondolattal, bár kicsit más szakmám van egyelőre, én grafikusként végeztem. Nektek mi a véleményetek erről?
2020. jún. 12. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem több esélye lenne akkor, ha letelepedne valahol. A gazdagabb országokban ezekre a szakmákra mindig van igény, ez igaz - de nem hiszem, hogy szívesen mennének a lányok egy vadidegenhez, akinek a munkáit sem ismerik, és esetleg a helyi nyelvet sem beszéli.
2020. jún. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert minden országban mások a szabályozások.
2020. jún. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz?
2020. jún. 12. 19:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Az itthoni fodrász ill. körnös végzettséget nem fogadják el mindenhol. Általában kell valamilyen különbözeti vizsgát tenni, vagy elvégezni az adott ország képzését.
2020. jún. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szabalyozást nem nézzük, akkor is, honnan lenne vevőköre? Senki nem menne el egy random kozmetikushoz. Az emberek ebből a szempontból igénylik az állandóságot, szeretnek a megszokott kozmetikusukhoz járni. Meg hol dolgozna? A szalonokban kell széket bérelni, azt nem adják oda csak egy-két hétre.

Ez egy nagyon átgondolatlan, buta ötlet. A fodrász, körmös, kozmetikus, pont nagyon helyhez kötött szakmák, mivel az állandó vevőkörre épülnek.

2020. jún. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!