Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy igazi 20cm hosszú póthaj...

Egy igazi 20cm hosszú póthaj mennyibe kerül? Illetve melyiket tipusút ajánlanátok? Hallottam, hogy hőillesztéssel, és odavarrással is csinálnak ilyet. Mi a különbség? és utánna le lehetvenni, vagy ottmarad örökre?

Figyelt kérdés
Meg mellette van igazi hajamis (kb. : 10cm) éés ez akadály, vagy egyáltalán nem?Bocsi, hogy ilyen sok a kérdés, de utánna néztem a neten, éés nemsokat találtam, meg abszolut nemtudok róla szinte semmitsem, ezért olyan sok a kérdés. Előrreis köszi a válaszokat!(:
2010. aug. 5. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy ez érdekel e téged :D De nekem van egy 20 cm hosszú hajam. kb 3 éve lett levágva, de midnen oké vele azon kivül h gubis :)Amúgy a te 10 cm-es hajadhoz simán lehet illesteni, nem tudo mmelyk a jobb de az biztos hegy idő utá nle kell szedetni.
2010. aug. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sziia!

Én az Ázsiai hajat ajnlanám! nekem is olyan volt!

Nagy a gond vele...Ápolni stb!

Nagyon igényes....

de hát a Te döntésed!

És a hőillesztés csúnya mikor lenő!

Tehát ink a varratás.

De az sem jobb nem tudsz fésülködni!

Csak mikor leszeded nehogy leszakadjon a hajad ;)

2010. aug. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!