Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet az ellen csinálni,...

Mit lehet az ellen csinálni, ha a bikinivonalam környékén begyulladt, piros pöttyök vannak a szőrtelenítés miatt?

Figyelt kérdés
Szőrtelenítek, és a bugyivonalam mentén a szőrtüszők miatt piros és eléggé látszik, nem múlik el. :( Strandon vagyok is észre lehet venni. Másnak is van ilyen? Lehet ez ellen csinálni vmit hogy ne látszódjon?
2007. dec. 16. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy megnyugtatlak, nem csak neked van ilyen, ez ellen nem nagyon lehet (szerintem) tenni semmit. Annyit tanácsolhatok, hogy szőrtelenítés után, ameddig úgy érzed szükséges, használj hintőport. Nekem használ, próbáld meg.
2007. dec. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó a hintőpor és létezik szőrtelenítés utáni nyugtató krém, de azt csak akkor használd ott, ha nincs érzékeny bőröd. A pöttyök egyébként fél-egy nap alatt el szoktak múlni. Arra is figyelj, hogy tiszta pamut fehérnemüt hordj!
2007. dec. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem nem csak ott hanem az egész lábam néha hónaljam karom is begyullad a borotválástól és iszonyatosan viszket. Most legutóbb kipróbáltam a bikinivonalam gyantázását és csökkent a pirosság és egyszer sem nyúlok oda megvakarni. Próbálkozz te is a gyantával.
2007. dec. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem lehet mit tenni vele, max. megelőzni sajnos.

Nekem úgy begyulladt, hogy lépni sem bírtam, majd pár nap múlva alakult olyanná, amit írsz, annyira érzékeny a bőröm (borotva). A bőrgyógyásztól kaptam rá krémet, hogy ne fájjon, de az csak ennyit volt hivatott tenni (ebrimycin).

Egyébként azt mondják, hogy sűrűn kell ismételni, s hozzászokik a bőr, háááááááááát?

Azt is mondják, hogy a borotválásnál nagyon nem mindegy a borotvahab választás sem.

Azóta a nullásgépet használom. Nincs tőle semmi bajom.

2007. dec. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nekem a borotválkozás utáni balzsam segített, semmi gyulladás!Az arcszesz,gél nem vált be.
2007. dec. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb, ha legyantáztatod pucérra kozmetikussal és nem otthon!!Utána nem fog szúrni és nem fog begyúlladni és sokáig tart!
2008. jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!