Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha szőrteleníté...

Mit csináljak, ha szőrtelenítés után az intim helyeken kis piros pontok maradnak?!

Figyelt kérdés

Borotvával csinálom...gondolom az h megsérti a bőrt, begyulladnak a szőrtüszők...de eléggé nem szép látvány, mivel tüntethetem ezt el?! az a baj, h kedden v szerdán megyek strandolni és háát magán a bikinivonalon is eléggé látszik...:S

Előre is köszi a segítséget! :)


2010. aug. 8. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Miután borotválod jegeld, vagy szeszeld le. (pl.arcszesz) utána kend be valami testápolóval
2010. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az alkohol nem valami jó ötlet, nagyon tud csípni, meg irritál is. Nekem fehér, érzékeny bőröm van és én szőrtelenítés után mindig hintőport használok. Nekem ez használ a legjobban. Én mindig este szőrtelenítek és reggelre semmi nem látszik, még a hintőpor sem, csak ajánlani tudom. 21/l
2010. aug. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi-köszi...igen, az alkohol az télleg kissé csíp, de akkor majd a hintőport megpróbálom!köszi:)
2010. aug. 9. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!