Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S. Mit tegyek ellene?...

S. O. S. Mit tegyek ellene? Nem merek felvenni fürdőruhát! 158cm/49kg 18éves lány vagyok. Az alakommal megvagyok elégedve. Kivéve egy valamit!

Figyelt kérdés

A combomon csíkok vannak és a fenekemen is vannak ilyen kis beesett pöttyök.Mitől van ez??

Talán narancsbőr???

Mit tehetnék ellene?Csúnya nagyon!


2010. aug. 7. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A csíkok striák.Azok nem fognak eltűnni.A másik narancsbőr,ami ellen viszont lehet tenni.Nézz utána!
2010. aug. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A narancsbőr ellen hatásos a torna és az infraszauna.Emellet ügyelj rá,hogy sok vizet fogyassz!De a mozgás mindenképpen jót tesz,izmosodsz,kikapcsolsz és jobban el tudod fogadni magad.puszi
2010. aug. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a fenekedet úgyse látja senki ha csak nem tanga bikinialsót veszel fel

és senki sem a striákat fogja nézni a combodon nekem is vannak de észer sem veszem őket

amúgy meg ha lebarnulsz egy kicsit akk kevésbé fognak látszani...legalábbis nálam így volt

2010. aug. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ugyanezekkel a paraméterekkel cs 48kgvel és 12/L de fel merek venni furdoruhat!szerintem biztos nem olyan vészes h te ne tudnád megtenni!!!amúgy a narancsbort lehet kezelni .meg ilyen mint a golyos honaljstift .azt hiszem loreal.talán már nincs.narancssárga.
2012. okt. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!