Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna haj barna szemből szőke?

Barna haj barna szemből szőke?

Figyelt kérdés
Barna szemem és sötétbarna hajam van, a bőröm is kicsit sötétebb. Szőkére szeretném festetni a hajam de félek hogy nem fog jól állni. Ezt a fodrász megmondja mielőtt befestetem? Aki ilyen mint én és befestette a haját letudná írni a tapasztalatait?

2021. jan. 6. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem sötétebb bőrnél nem mutat jól a festett szőke (igen, látszik, hogy festett).


Ettől függetlenül megpróbálhatod, max. egy hónappal később visszafested.

2021. jan. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben biztos be nem festeném. Le kell szívni a hajadat hozzá, hiába nem festett barna.

Szerintem ha normális a fodrász ő is lebeszél erről.

2021. jan. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha melegebb tónusú a bőröd, a leírásodból azt gondolom, hogy igen, egy melegebb szőkés árnyalat állhat jól, pl. karamellszőke, vagy akármilyen sötétebb szőke. Azt javasolnám így látatlanban, hogy először csináltass bayalast, aztán azt lehet továbbvinni. Így nem lesz olyan éles a váltás.
2021. jan. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen szőke. Nagyon sok árnyalata van. A saját hajszínednél 1-2 árnyalattal világosabb lehet, hogy jó lenne. De totál természetellenes hidrogén szőke ne legyél.
2021. jan. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
nem fog jol allni, nagyon kozonseges, cigos hatasa lesz, arrol nem is beszelve, hogy a sotetbarna hajadat szet fogja cseszni a szoke festes es nagyon hamar igenytelen sotet lenovesed lesz, amit gyakran kell majd festeni, ha nem akarod, h undoritoan nezzen ki. szerintem felejtsd el.
2021. jan. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

[link]


Ez mind szőkének számít, és ennél még több szőkés árnyalat létezik. Olyan nincs, hogy valakinek nem lehet megfelelő színmélységű és árnyalatú szőkét találni. Az viszont annál gyakoribb, hogy rosszul van kiválasztva a szín és túl világos, túl hamvas, esetleg túl meleg árnyalatú lesz. Nyilván akkor nem is fog jól állni. Azt is érdemes átgondolni, hogy nem csak a teljes hajat lehet szőkére festeni. Teljesen más hatást lehet elérni highlightokkal, az sem mindegy azok hova kerülnek. Megint más az eredmény ha több féle highlightot festenek a hajba. Szóval lehetne neked is szőke hahad, viszont én a helyedben ezt csak profi fodrászra bíznám, és egyáltalán nem lesz olcsó.

2021. jan. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezzel az 1 hét múlva visszafestheted ha nem tetszikkel csak az a nagy gond hogy azt addig fogja ledobálni magáról amíg teljesen le nem nő a szőkített haja. Addig meg festegetheti havonta kéthavonta barnára ha igényesen akar kinézni. Szóval tényleg meg kell fontolni, főleg barna bőrhöz. Egy sötétebb meleg szőke vagy akár balayage szerintem kifejezetten szép tud lenni kreol bőrön. Platinaszőke az tényleg nem.
2021. jan. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
7: Ez nagyon egyedi, egyáltalán nem általános. Nekem szőkére lett 2 hét múlva festve barna és egyáltalán nem dobta le.
2021. jan. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez a szín ledobás inkább évekig szőkített hajakra jellemző.
2021. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!