Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Abbahagytam a hajvasalást és...

Abbahagytam a hajvasalást és csak langyossal szárítom. Ez elég ahhoz hogy hosszú hajam legyen?

Figyelt kérdés

Sosem volt igazán hosszú hajam (olyanra gondolok ami mell alá ér). Eddig majdnem mellig érő volt a max, de aztán annyira rossz és eltört állapotban volt mint a seprű kefe úgyhogy levágattam vállig érőre.

Azóta egyáltalán nem vasalom és szárítani is csak langyossal szárítom. Festeni már évek óta nem festem.

Így már nem fog visszatörni a hajam ugye?

Ti milyen tanácsokkal egészítenétek még ki ?

Igazán hosszú hajat szeretnék pár év múlva.



2021. jan. 8. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Használj hajvégápoló olajat. Én szárítás előtt teszem rá, mert hővédő is egyben. Én se vasalom. Festve van, de attól nekem inkább szebb lesz, fényesebb, puhább. Most már derékig ér.
2021. jan. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Belülről is táplálni kell. Sok vizet inni, és vitamindúsan táplálkozni! Különben cseszheted. Egyébként sokmindent el lehet rontani, vannak olyan szokások, amikről nem is sejtenéd, hogy mennyire nagyon károsak.

Nézz meg youtubeon néhány videót, hogy hogyan legyen hosszú és egészséges a hajad. Én is onnan tanultam, és mostmár kezd alakulni a szarrá égetett, elhanyagolt hajam :)

2021. jan. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2021. jan. 8. 10:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom nem tettél hajvasalás előtt valamilyen hővédő terméket, amiatt lett ilyen a hajad. A hajvasalást is folytathatod, ha minőségi termékkel, és ha teszel rá egy minőségi hővédőt (lehet ez olaj, vagy egyéb termék).
2021. jan. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

.

..

2021. febr. 1. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!