Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan használjak Akneroxidot...

Hogyan használjak Akneroxidot pattanásos hátra?

Figyelt kérdés

Vettem akneroxidot a pattanásos vállamra és hátamra, de nem tudom pontosan hogyan kéne használni, utánajártam és legtöbben az arcukra úgy használták hogy reggel felrakták egy 10 percre vagy valaki egy órára is és lemossa, de én a hátamra szeretném elsősorban használni, esetleg zuhanyzás után, miután tusfürdővel megmostam, utána törölközővel megtörlöm a hátam és felkenem vékony rétegbe, majd várok vele 10-15 percet, és utána a zuhanyzóban lemosom az jó lehet? De őszintén kicsit tartok tőle hogy ugye ha zuhanyban mosom le akkor esetleg az intim területekre is tud folyni és nem okoz ott problémát? ha esetleg odafolyik valamennyi lemosás közben?

Ha valaki használja a hátára, kérem írja meg hogy hogyan!



2021. márc. 20. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az arcomra használom zuhany közben és így is "odafolyik". Nekem annnnyira érzékeny ott lent minden, hogy ha tusfürdőn kívül bármi van a vízben, máris hüvelygyulladásom lesz. De szó szerint, se sampon, se borotvahab, se fürdőbomba. Ennek ellenére az akneroxid még nem csinált ilyet, miután lemostam az arcom, utána egyből megmosakszom lent is tusfürdővel és reménykedek xd
2021. márc. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Használtam én is a hátamra akneroxidot igaz pár éve már.Bekentem vele vékonyan és néha rajta hagytam reggelig néha pedig lemostam vizes vattapamaccsal.
2021. márc. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor lehet valamivel a nagyját leszedem és a maradékot meg lemosom és akkor talán nem folyik oda annyi ami gondot okozna
2021. márc. 20. 20:03
 4/5 anonim válasza:
A hozzászólásokat olvasd el! [link]
2021. márc. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elolvastam már de a legtöbben az arcukra használják és abban nincs semmi extra, viszont én a hátamra szeretném használni
2021. márc. 21. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!