Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik fodrász jó Budapest...

Melyik fodrász jó Budapest II. kerületben?

Figyelt kérdés

Fodrászt szeretnék váltani, mert nem vagyok megelégedve a mostanival. Tudtok ajánlani valakit?


(Elnézést az esetlen címadásért, máshogy nem engedte elküldeni.)


2010. aug. 24. 09:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Mondhattok egész Budán vagy akár Pesten is, ezen ne múljon. :)
2010. aug. 24. 09:39
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

én itt voltam párszor, szerintem jó, csak furán szárítanak hajat (mint mindegyik fodrász lol) de az első mosás után már úgyis úgy áll ahogy te csinálod.

mondjuk 12. kerület amúgy.

2010. aug. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! És kedvesek a fodrászok? Olyan gyakran lehet találkozni lenézőekkel, és akkor nekik el sem tudja magyarázni rendesen az ember, mit szeretne.
2010. aug. 24. 09:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, itt nagyon kedves mindenki, én eddig csak az egyik lánynál voltam (igazából nem is tudom van-e több fodrász? oO), de ő aranyos, meg a többiek is (a kozmetikus, pedikűrös..).
2010. aug. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, holnapra kértem egy időpontot.. remélem jó lesz:)
2010. aug. 24. 10:28
 6/6 lamantee válasza:
A 2. kerületben én Csákváry Ágnest tudom ajánlani. Több éve járok hozzá és nagyon meg vagyok elégedve a munkájával. Keressetek rá a nevére, van azt hiszem weboldala is.
2018. ápr. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!