Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen "praktikák" vannak a...

Milyen "praktikák" vannak a szépségápolási termékek olcsóbb beszerzésére?

Figyelt kérdés

Gyógyszertárban szoktam bőrápolási termékeket venni, néha rákérdeznek, hogy van-e ilyen-olyan kuponom. Soha nincsen sajnos. :D


Itt GYK-n is látom, hogy emberek Glamour-napokon, stb. vásárolnak meg sok terméket.


Az volna a kérdésem, hogy:


1) Milyen kuponok vannak? Milyen visszatérő akciónapok vannak? (Minden lehetőség érdekel, teljesen tudatlan vagyok. :D)


2) Honnan lehet értesülni ezekről?


3) Hogyan lehet a kuponokhoz hozzájutni?


Az a gond, hogy én addig fektetek nagy energiát a termékbeszerzésbe, amíg keresem valamilyen problémára a megfelelő terméket. Ha megvan, működik, és a probléma megszűnik, akkor az egész téma - a beszerzéssel együtt - csak rutin marad számomra, és élem tovább az életemet. (Tehát nem olvasok oldalakat, hirdetéseket, fórumokat a termékekről, ezért nem is nagyon jutnak el hozzám aktuális infók pl. akciókról.)


De kezdem belátni az új problémát: el kell sajátítanom a gazdaságos beszerzés művészetét. Mit tegyek? Mik az "alapok"?


Köszi a válaszokat!



2021. máj. 22. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Én Glamour-napokkor szoktam beszerezni szinte az összes ilyesmi terméket a tusfürdőtől az arckrémig (de mosószert, sminket meg minden ilyesmit is, amit a drogériában árulnak). Gyógyszertárban kapható márkák egy részére is van. Ez évente 2-szer van, viszonylag fix időpontban, szóval jól lehet vele tervezni. Meg kell venni hozzá egy újságot, amiben van a kuponfüzet (de már online is meg lehet venni) és egész jó akciók vannak. Van amire mondjuk csak 20%, de van amire több. Ilyenkor megveszem a féléves adagot és egyrészt olcsóbb is, másrészt meg mindig van itthon ami kell.

Ha jól emlékszem, akkor áprilisban és októberben szokott lenni, olyan 10-e körül.

Van még a Joy-napok, az is egész hasonló ehhez, csak kb. egy hónappal később van.

Aztán még az is egy jó módszer, hogy mindig akkor vásárolsz, mikor épp valami nagyobb akció van az adott termékre. Valami úgyis mindig akciós és lehet nagyobb is a kedvezmény ilyenkor, mint a kuponos napokon. Ami miatt én mégis a kuponos napokat szeretem jobban, hogy akkor egybe letudom az egészet és utána nem kell vele többet foglalkozni.

2021. máj. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Glamour és Joy napok vannak amikor vannak kuponok. Ha szoktál nagyon tipikus drogériás termékeke használni (Dove tusfürdő, syoss hajfesték, garnier sampon, stb) akkor megéri, anyósom pl fél évre előre megveszi a hajfestékeit, mert ilyenkor féláron van.

Én más termékeket használok, szóval az én praktikáim: a kedvenc boltjaim, webshopjaim hírlevelére feliratkozok és regisztrálok is. Mindig egyből értesülök az akciókról, sok helyen pontokat is lehet gyűjteni, valamint szoktak lenni születésnapi akciók. Nem mondom, hogy hú de sokat lehet ezekkel spórolni, de valamennyit azért lehet.

Amiről még hallottam az az Yves Rochernek van valami képeslapja amit postán küldenek és elvileg azzal is olcsón lehet beszerezni dolgokat, de ezt annyira nem ismerem.

2021. máj. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon a válaszokat! :)
2021. máj. 23. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!