Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen a bőr, haj és testápolá...

Milyen a bőr, haj és testápolási rutinom?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok mennyire túlzó a testápolással kapcsolatos rutinom.


Fodrász havonta

hajmosás 2-3 naponta (gliss sampon-balzsam)

minden nap micellás arclemosó

arckrém (vichy, de nem a legdrágább)

2 hetente bőrradír, arcpakolás

tusfürdő (dove)

fogmosás braun elektromos fogkevével

szájzuhany

reggel egy kis alapozó, szemceruza, szájfény (márkát nem tudok, minden féle van)

esténként nivea testápoló (volt drágább, nem éreztem különbséget)

havonta szemöldök szedés/festés, pedikűr és lábápolás kozmetikusnál

szőrtelenítés otthoni IPL géppel nyaktól lefelé teljesen

heti 3x1 óra fittnesz terem (izzadós, nem beszélgetős)

heti 1 sport masszázs


40 éves nő vagyok, kérem legyetek velem őszinték!



2022. márc. 2. 19:18
A kérdező szavazást indított:
átlag feletti, kissé már túlzó
kissé átlag feletti, de semmi különös
átlagos
kissé hiányos
lehetne jobb, sok minden hiányzik vagy téves
10 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem túlzás.

Max finomitanék rajta.

Pl a micellas víz inkább smink lemosó. Ha lemostad vele a sminket, akkor jó lenne még egy vizes bázisú arclemosó. Borradir helyett kémiai hamlasztás(sokkal jobb mint a fizikai radír, nekem pl tartósabb is vele a puha bababőr). Illetve ha vannak bőr problémáid, akkor azoknak megfelelő szerumokkal is kiserletezhetsz.

Viszont kémiai hamlasztás mellett elengedhetetlen a fényvédő(meg egyébként sem árt, kiemelten a nyári időszakban, de sokan egész évben kenik).


Illetve ha sokallod némelyiket akkor otthon is megprobalhatod megoldani(pl szemöldök, pedikűr, ha nincs semmi extra baj a labaddal).


Illetve a nivea helyett kipróbálhatod a mixa atopiance testapolot(arcra, testre mindenhova tökéletes-sporolsz 1 kremen).

2022. márc. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is 40 éves nő vagyok, szerintem is átlagos, bár én spórolás miatt ritkábban járok fodrászhoz, masszázsra is, bár ha tehetném járnék szívesen hetente, de ezek tényleg csak a pénz miatt, most másra kell nagyon.
2022. márc. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. Nem a lábammal van baj, hanem a fejemmel, számomra nagyon unalmas ezzel a testrésszel foglalkozni, ő meg tök szépen dolgozik.
2022. márc. 2. 20:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Festetve van a hajad/belőtt frizura? Én nem adnék ki havonta pénzt vágásra, de ha Te ettől jobban érzed magad, akkor hajrá.😁
2022. márc. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon rövid a frizurám, azt jobb havonta vágni. Fiatalabb koromban festettem, mostanában nem érzem fontosnak.
2022. márc. 2. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!