Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiak,kinek mi vált vagy mi...

Férfiak,kinek mi vált vagy mi válik be büdös lábszag ellen, vagy próbáltok enyhíteni a szag ellen?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy munka után, este erős lábszagom van, próbálom enyhíteni sprayvel, de nem igazán válik be, mivel tudnám enyhíteni vagy minimálisan szagtalanítani? ti nektek milyen időnként szokott probléma lenni a lábszag miatt, milyen praktikákat használtok, kinek mi vált vagy válik be?

2022. márc. 12. 17:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nálunk az alföldön felé-nek szokták mondani.
2022. jún. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Ez elég régi kérdés, de úgy láttam ki van emelve, úgyhogy válaszolok.

Szerintem mosd meg rendesen az összes lábbelidet, és a lábad is tisztítsd meg rendesen. Nekem volt egy időszakom, amikor nagyon büdös volt a lábam, és az összes cipőm is. Ha berakod a mosógépbe, az nem hozza ki a szagot. Akkor én körömkefével súroltam a belsejét, áztattam is, öblítővel is áztattam, és talán utána még a gépbe is bedobtam. Na ez kihozta belőle a szagot. És ezt szerintem az összessel egyszerre csináld meg, ne vidd át a szagot az egyikről a másikra. A lábadat is tisztítsd meg rendesen. Addig mosd, áztasd, amíg nem érzed, hogy tényleg jó illata van, vagy semleges. A lábkörömnél is szokott büdi kosz lenni, azt is érdemes tisztítani.

Remélem sikerül megoldani a problémát!

2022. dec. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!