Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne szép pasztell...

Hogyan lehetne szép pasztell rózsaszín hajam? Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

A drogériásakat már próbáltam régen a Schwarckopf live befogta de túl sötét, egyáltalán nem olyan amilyet szeretnék, tesztcsíkot csináltam, nem tudom, hogy képes-e pasztellesebbre kopni, de az árnyalat sem tetszik. A Crazy Colornak nagyon örültem, mert 100 ml már barátibb kiszerelés, mint az 50 ml Schwarckopf-os, de semmi nem történt a hajammal, pedig már régóta egyenletes 10-es bézsszőke. Az Alfaparf pink-jét régen használtam, mikor ombre szőke volt a hajam, akkor ment, szerintem most túlhígítottam kondicionálóval, vagy módosult az összetétele, de ismét csak semmi nem történt a hajamon. Azért gondolom, hogy már nem olyan pigmentált, mert régen a kezemet is befogta.


Mutatok egy képet, hogy kb. milyet szeretnék:

[link]



De ha eleinte ilyen élénkebb, az is jó:


[link]


Az is szempont, hogy elég hosszú hátközépig érő hajam van, ezért nem lenne jó olyan festék amiből legalább 3-at kell vennem mert olyan kevés, és ne kopjon ki 2 mosás után, ezért azzal már megbarátkoztam, hogy először rikítani fog, csak szép hosszan tartó (1 hónapot bírjon, ha alig is látszik már a végén) és egyenletes legyen.



2022. ápr. 13. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Ahhoz, hogy ilyen hajad legyen, ki kell szőkíteni. Minél világosabb hajat akarsz, annál többször kell elmenj fodrászhoz, hogy fokozatosan, roncsolódás mentesen szőkítse. Onnan viszont már nincs visszaút.


Ha természetsen szőke vagy akkor se fogja ilyen pinkre befogni a hajad a színező. Egyik sem. Nagyon világos hamvas színt kell először elérj a hajad leszívásával.

2022. ápr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%

Esetleg direction színező

Vagy ha tudsz rendelni amazonrol akkor a delia cosmeticstol a cameleo színező.

2022. ápr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Crazy colorból vannak színek, amik egyáltalán nem maradnak meg a hajamon, kb mintha rá se kentem volna. Pedig szőkített a hajam, de hiába. Volt, hogy többfélét kutyultam össze pasztellesebb rózsaszínhez, úgy egész jópofa színeket sikerült kreálni. Sőt még a Schwarzkopf Live Shocking pinkjével is kevertem, úgy is jó lett, csak azzal sokkal intenzívebb, nem pasztell. Nekem mondjuk rövid a hajam, könnyű rajta kísérletezgetni, nem kell sok festék hozzá.
2022. ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!