Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lábszag hol alakul ki könnyebb...

Lábszag hol alakul ki könnyebben: a talpon, vagy a lábujjakon?

Figyelt kérdés

2022. máj. 4. 23:18
A kérdező szavazást indított:
Talpon.
Lábujjakon.
Egyformán.
16 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem tisztálkodsz, az egész lábfejeden.

Tisztálkodni, ápolni a lábad, cipőd.

2022. máj. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2022. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha befújod a lábfejedet és a talpad közepét canesten spray-vel, nyugodtan felveheted a nyári cipőd mezítláb is, nem lesz büdös
2022. máj. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Miért van az az érzésem, hogy már megint egy lábfétises kérdést olvashattunk?


Semmi konkrét probléma leírás, miket próbált, mi a baja, stb. Csak várja a lábszag kommenteket. Meg a kérdés tök értelmetlen is, hiszen elég, ha megszagolja a sajátját és megvan a válasz. Értelmes kérdés az lenne, hogyan lehet eltüntetni a szagot vagy ilyesmi. De figyeljétek meg, ezek sose a megoldásról kérdeznek.

Aki segítő szándékkal jó tanácsot írt, az tök rendes. Remélem, ilyen szempontból valakinek hasznos is lesz, nem csak a perverz lábfétiseseknek.

2022. máj. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4# Na és? Mindig lesznek ilyen kérdések, Apropó, az oldal utóbbi időkben sokat süllyedt szintre az oldal, mennek a piszkálások és az acsarkodás a lábfétistől egészen számtech kategóriáig

mindenhol: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2022. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

off


#5 15 éve irkálok ide. semmit sem süllyedt az oldal

max annyi változott hogy kitiltották a kicsiket, pedig sokszor segítettünk nekik

2022. máj. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Off


4-es vagyok. Engem is idegesít, hogy rengeteg kategóriában instant kamut kiáltanak. De pl ott az üzlet kategóriában a bitcoin mániás, aki mindenre benyögi, hogy bitcoin. Azt csak lepontozgatják (én nem is szoktam). Legalább indokolná meg... Vele inkább az a baj, hogy mond valamit, de nem mutatja be a kockázatot, árnyoldalt, így a tanács nem túl hasznos egy valószínűleg kevés pénzügyi tudással rendelkező kérdező részére (hiszen emiatt kérdez). Egy ideig a gyk népe erre felhívta a kérdező figyelmét, többen kifejtették, kijavították, megindokolták, de manapság már csak lepontozgatják, és ha valaki nem olvas vissza, így fogad meg tanácsot... Persze, kritikával kell kezelni mindent, de értitek, mit akarok mondani. 1-2 troll aki a saját szövegét nyomja, kiszorítja a valódi segítő szándékú tanácsokat.

Mert szerintem van egy csomó segítő szándékú válaszoló is. Én is igyekszem legjobb tudásom szerint. De ettől a lábfétises pasastól felmegy bennem a pumpa. És nem a lábfétisével van gondom, mert azt a partnerével nyugodtan kiélhetné. Hanem hogy idejön egy kategóriába, ahol sok tini lány van, és azon élvezkedik, hogy azok gyanútlanul válaszolgatnak neki. Valószínűleg ha valaki ír egy olyan választ, hogy sajnos neki is van ezzel problémája, már repül a privát... (De kipróbálhatom).

Egyszerűen szerintem ez undorító, és még inkább felháborító, hogy a kedves, segíteni vágyó emberek idejét rabolja a saját hülyeségeivel. Mert sose tanácsot kér, csak bedobja a témát. Ezért bűzlik messziről.


Igen, nagyon sok kérdezőre rögtön igazságtalanul rákiáltják, hogy troll, de már ha egy kicsit is értelmesen megvédi magát, én is megvédem és igyekszem értelmesen válaszolni a kérdésre, segíteni neki.

2022. máj. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem a sarkam rettento budos
2023. jan. 27. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!