Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, milyen haj tetszik...

Lányok, milyen haj tetszik nektek leginkább a 16-17 éves fiúkon? Hosszú vagy inkább félhosszú? :]

Figyelt kérdés

Jó, persze tudom, hogy ízlések és pofonok, és mindenkinek más tetszik + mindenkinek más áll jól, de azért mégis kíváncsi vagyok. :)

Most hosszú a hajam, ketté van választva, nincs bekötve lófarokba, de gondolkodtam azon is, hogy levágassam... persze nem szeretném nagyon levágatni, mert rocker vagyok, koncerteken jó headband-elni, stb. :P

Most ilyesmi hajam van, csak kicsit hosszabb, és ketté van választva (középen). :)

[link]


Tehát ti milyen hajra szavaztok? :)

És az alábbi frizurákról mi a véleményetek, jók/divatosak (bár a divat nem annyira fontos számomra)? És melyik tetszik nektek jobban csajok (bár eléggé hasonlóak :P)? Ha lehet a hajat vegyétek figyelembe, ne a pasikat. xD

1.: [link]

2.: [link]

3.: [link]

4.: [link]


Esetleg egy ilyen haj jól állhat egy 16-17 éves fiúnak? :)

5.: [link]


Kösz a válaszokat! :)


2010. szept. 18. 17:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

sztem ezek közül a 4. frizura a legjobb... vagy esetleg hosszúrahagyott punk. xD ha megnöveszted akkor meg fogd össze és nem biztos, hogy szét kell választani, de szét is választhatod. de ha hosszú akkor fog össze. (márha olyan hátig érő már)

amúgy én jobban szeretem a hosszúhajú fiúkat :P

2010. szept. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

húú az összes nagyon jóó de az 5. nem annyira tetszik..


15L

2010. szept. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

nekem 2.4. tetszik

15L

2010. szept. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

[link]


nekem ez tetszik a többi neeeee

2010. szept. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
5-ös, de jó kérdés hogy neked jól állna-e.
2010. szept. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

nekem legjobban a 4es. mondjuk tuti lesz néhány b*romarc aki leemósoz majd miatta :/ az összes tetszik, bár a második szerintem csak nagyon kevés pasinak áll tényleg jól!


a hosszú haj nekem nem nagyon jön be pasin, szóval én mindneképpen ezek közül választanék :)


17/L

2010. szept. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem az egyes és négyes tetszik, de ha tleg rocker vagy, kakor inkább az egyes:)
2010. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Még az 5. a legjobb szerintem. A többi nekem olyan bu.zisnak tűnik. :S
2010. szept. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem a 2-es, és 4-es tetszik!:))
2010. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

háááát...ha kell választani akkor 3.

de ha nem...akkor legyél kopasz...vagy kis tüsis hajú:)

persze ha nemillik az acodhoz akkor ne:)

2010. szept. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!